Uniklé rendery a snímky pouzder přibližují podobu Samsungu Galaxy Note 5 (video)

Představení nové generace Samsungu Galaxy Note očekáváme tradičně v září na veletrhu IFA v Berlíně. V souvislosti s tím, jak se tento termín blíží, začínají o chystané novince prosakovat nové informace. Ty hovoří mimo jiné o tom, že Galaxy Note 5 dostane do vínku 5,9″ displej s Quad HD rozlišením, což je o 0,2 palce více, než u předchůdce (recenze).

 
Server HDblog.it na základě zveřejněných renderů vytvořil mockup s možnou podobou Galaxy Note 5.

Zveřejněny byly také snímky transparentního krytu, jenž odhaluje některé detaily. Zadní strana má v horní části velkou díru, jež je určena pro fotoaparát, přisvětlovací diodu a měřič tepu. Čtveřice menších dírek na spodní hraně je pak určena pro stylus S-Pen, reproduktor, nabíjecí konektor (není vyloučeno, že půjde o USB-C) a přípojku pro sluchátka. Odemykací tlačítko nalezne své útočiště na pravém boku, ovladač hlasitosti pak na tom protějším.

   

Mimo pouzdro je k dispozici také nové rendery a video, který novinku ukazuje v plné kráse. Jeho pravost je však v tuto chvíli nejistá. Samsung Galaxy Note 5 by měl být tenký pouhých 7,9 mm, což je o 0,6 mm méně, než u předchůdce, ale současně o 1,1 mm více, než v případě Galaxy S6 (recenze).

Martin Pavlović

Externí redaktor SMARTmania.cz, student marketingové komunikace, nadšenec do technologií, analogové fotografie a hudby.

5 komentářů

  1. pet (neregistrovaný)

    tak hlavne aby byl konecne vyrazne nizsi a uzsi nez note 4. koupil jsem note 3 a ne note 4 proto ze je mensi a lehci se stejnym displejem. note 4 byl krok vedle

  2. illnath123 (neregistrovaný)

    bez z tou zalagovanou trojou do kanalu , chytroline !!!

  3. uni (neregistrovaný)

    Mé poslední naděje, že si Samsung zachoval aspoň kousek zdravého rozumu se upínají k Note 5. Tato spekulace by tomu nahrála (ačkoli se trochu bojím Power a Volume v opozičním umístění, je to past na screenshoty, snad dotáhnou i tento ergonomický prvek), jinak spodní strana vypadá báječně (USB C, jack, stylus). I nárůst úhlopříčky je fajn (na telefon 6″ fakt max).

Napsat komentář

Tip: Nechcete pokaždé vyplňovat požadované údaje? Vytvořte si na SMARTmanii uživatelský účet ;-)

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.
Vyžadované informace jsou označeny *