Domů » Bleskovky » Samsung dnes představí nové modely: Dočkáme se Galaxy Note 5, S6 edge+ a tabletu?

Samsung dnes představí nové modely: Dočkáme se Galaxy Note 5, S6 edge+ a tabletu?

Samsung si na dnešní den naplánoval další Unpacked event. Celá akce se tentokrát uskuteční v New Yorku v 17:00 našeho času. Vzhledem k informacím a fotografiím, které se v uplynulých týdnech dostaly na internet, je více než jasné, že bychom se měli dočkat představení nové generace tabletofonu Galaxy Note 5 s novou generací dotykového pera S-Pen.

Druhou novinkou by měl být zvětšený Galaxy S6 edge+ se zakřiveným displejem jako třetí v pořadí by Samsung měl představit nový tablet, rovněž se zakřiveným zobrazovacím panelem (více informací). O tom, že bychom se dnes měli dočkat celkem třech novinek, nasvědčuje pozvánka, která se objevila na webových stránkách filipínského Samsungu.

Zůstává pak ale otázkou, jaké novinky si Samsung nechá na veletrh IFA, který na začátku září odstartuje v Berlíně. Stále ještě je ve hře varianta, že bychom se dnes mohli dočkat jen Galaxy S6 edge+ a tabletu, a Galaxy Note 5 by se mohl objevit až v Berlíně. Odpověď na tuto otázku naštěstí budeme znát už za několik málo hodin.

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií, cestovatel, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů.

7 komentářů

 1. Carllos VoiP

  Tak nevím, jestli se těšit, pokud bude mít takto nízkou kapacitu baterie:[odkaz]

  • loko (neregistrovaný)

   vydrz bude asi lepsi, nez u predchoziho modelu, diky uspornejsimi cipu. Ale stejne si myslim, ze to zadny velky trhak nebude..

 2. Fbio (neregistrovaný)

  Opravdu v 11 hodin našeho času? To by u nich bylo kolem půlnoci…. Pokud se nepletu

  • Daniel Kozak (neregistrovaný)

   Tak ono tam spis budou mit 5h rano, ale i to mi prijde velmi brzy. Mozna samsung predpoklada ze o to neni stejne zajem a nikdo by neprisel, tak asi nema smysl to mit v rozumnou dobu :D

 3. Daniel Kozak (neregistrovaný)

  Tak v 11 hodin to sice bude, ale ne naseho casu. U nas to bude o 6h pozdeji, to vite nez to sem z toho new yorku doleti :)

 4. Dobrý den, máte pravdu, špatně jsem to spočítal. Akce začne v 17:00 našeho času :) v textu jsem to opravil. díky.

  • Tomáš (neregistrovaný)

   Dobrý den, budete streamovat video z události nebo bude pouze přepis?

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).