Samsung dnes představí nové modely: Dočkáme se Galaxy Note 5, S6 edge+ a tabletu?

Samsung si na dnešní den naplánoval další Unpacked event. Celá akce se tentokrát uskuteční v New Yorku v 17:00 našeho času. Vzhledem k informacím a fotografiím, které se v uplynulých týdnech dostaly na internet, je více než jasné, že bychom se měli dočkat představení nové generace tabletofonu Galaxy Note 5 s novou generací dotykového pera S-Pen.

Druhou novinkou by měl být zvětšený Galaxy S6 edge+ se zakřiveným displejem jako třetí v pořadí by Samsung měl představit nový tablet, rovněž se zakřiveným zobrazovacím panelem (více informací). O tom, že bychom se dnes měli dočkat celkem třech novinek, nasvědčuje pozvánka, která se objevila na webových stránkách filipínského Samsungu.

Zůstává pak ale otázkou, jaké novinky si Samsung nechá na veletrh IFA, který na začátku září odstartuje v Berlíně. Stále ještě je ve hře varianta, že bychom se dnes mohli dočkat jen Galaxy S6 edge+ a tabletu, a Galaxy Note 5 by se mohl objevit až v Berlíně. Odpověď na tuto otázku naštěstí budeme znát už za několik málo hodin.

Autor článku
Jiří Hrma
Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií, cestovatel, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů.
image/svg+xml
+

Kapitoly článku