Sledujte nás na YouTube

Samsung Galaxy Note 4 v Dual SIM verzi míří na čínský trh

Do českých obchodů zamíří nový Samsung Galaxy Note 4 již tento týden za cenu notně přesahující 20 000 Kč. Výrobce nyní oznámil také příchod tří Dual SIM variant určených pro čínský trh. Ty se budou lišit především podporovanými frekvencemi. Obě SIM karty jsou ve formátu microSIM, přičemž ta druhá je vždy určena pouze pro sítě druhé generace.

 

Cena na tamním trhu činí asi 19 300 Kč, respektive 18 500 Kč za verzi s jedním slotem pro SIM. Je škoda, že se jihokorejský výrobce zatím nechystá uvést obdobnou variantu své vlajkové lodi i na evropský trh, podpora dvou SIM by totiž mohla oslovit velké množství lidí, kteří současně využívají pracovní i soukromé číslo.

Martin Pavlović

Redaktor webu SMARTmania.cz a současně student jednoho z pražských gymnázií. Dalšími koníčky jsou mimo technologie také společenské dění, cestování a fotografie. Milovník kvalitní literatury a hudby.

Přidejte komentář

Upozornění: pokud odešlete anonymní komentář s příliš mnoha odkazy, případně použijete nesrozumitelné jméno či neexistující e-mail, může se stát, že náš systém pro rozpoznávání komentářů příspěvek detekuje jako spam. V takovém případě nebude komentář publikován hned, ale bude potřeba jej schválit, což může nějaký čas zabrat. Vyžadované informace jsou označeny *