Samsung Galaxy Note 4 v ČR dostává update na Android 6.0

Pro majitele Samsungu Galaxy Note 4 (recenze) máme dobrou zprávu – modely z oficiální české distribuce i prodejních kanálů jednotlivých operátorů nyní dostávají aktualizaci na nejnovější Android 6.0.1 Marshmallow. Samotná velikost aktualizačního balíčku je 1581 MB a pokud vám systém update ještě nenabídl, přejděte do nabídky Nastavení – O zařízení a zkontrolujte dostupnost ručně.

Galaxy_Note_4

Součástí aktualizace na nejnovější verzi systému je také vylepšená verze uživatelského prostředí TouchWiz, která přidává některé funkce známe z novějšího Galaxy Note 5, který se však v České republice nikdy oficiálně neprodával.

Michal Javůrek

Nadšenec do mobilních technologií, vášnivý fotograf, cyklista a sběratel starých telefonů. Pokud zrovna nesedím u počítače, najdete mě v přírodě s fotoaparátem přes rameno, nebo v sedle na kole.

8 komentářů

  1. boonno (neregistrovaný)

    No zatím je akualizace dostupná jen pro telefony od vodafonu. Telefony pro ostatní operátory a volný trh ještě na aktualizaci čekají.

  2. sonny (neregistrovaný)

    u mě proběhla aktualizace již před 5 dny … nic závratného A6M 6.0.1 nepřinesl ….

  3. Jan (neregistrovaný)

    Mám telefon od T-mobilu a pořád nic.

  4. vensan (neregistrovaný)

    Na mem note 4 SM-N910F.Sthnu aktualizaci,pak dam nainstalovat a po instalaci napise,ze se nepodarilo nainstolovat.Nevite proc?Piste prosim sve napadady,rady a tipy na meil. vensan@email.cz
    Dekuji vsem

  5. Jiří (neregistrovaný)

    Je možné, že na mě Samsung s aktualizací prostě zapomněl? Stále jsem ji totiž nedostal… Mám jej z evropské distribuce s předinstalovaným operátorem Orange a aktualizaci jsem stále nedostal….

  6. Vaclav (neregistrovaný)

    mam note 4 a když dam instalaci aktualizaci tak je chyba a nevim co mam delat…vite nekdo

  7. Jirka (neregistrovaný)

    Me se nainstalovala v pohodě a přestalo mi fungovat S pen.

Napsat komentář

Tip: Nechcete pokaždé vyplňovat požadované údaje? Vytvořte si na SMARTmanii uživatelský účet ;-)

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.
Vyžadované informace jsou označeny *
Sahifa tracking pixel