Domů » Bleskovky » Samsung Galaxy Note 4: Dočkáme se zakřiveného displeje (aktualizováno)

Samsung Galaxy Note 4: Dočkáme se zakřiveného displeje (aktualizováno)

Aktualizováno v 16:00

Ukázalo se, že obrázek, který dnes GSMArena zveřejnila je trochu staršího data, pochází totiž z května letošního roku. Jedná se o koncept z dílny Iva Marice, takže nemá smysl se jím dále zabývat, jelikož není založený na reálných podkladech.

Původní text

Server GSMArena.com před několika okamžiky zveřejnil další fotografii, na které má být zachycený očekávaný Galaxy Note 4 od Samsungu. Oproti starším snímkům se zařízení na novém obrázku liší především v tom, že má displej na okrajích mírně zakřivený a jiná je rovněž zadní strana – perforace nyní více připomíná tu, kterou známe z modelu Galaxy S5.


Bude mít Galaxy Note 4 zakřivený displej?

V minulosti se objevily zprávy o tom, že by se Galaxy Note 4 mohlo objevit ve dvou verzích, ale že by mezi nimi byly až tak diametrální odlišnosti se nám nezdá příliš pravděpodobné. Na nové fotografii a starších snímcích klidně mohou být různé vývojové prototypy, ale stejně tak může jít o dílo nějakého vtipálka. Jasno bychom měli být už 3. září, kdy Samsung novou generaci Galaxy Note 4 oficiálně představí.

  
Údajná podoba Samsungu Galaxy Note 4 (fotografie z minulého týdne)

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií, cestovatel, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů.

4 komentářů

 1. Tomáš Bažant (neregistrovaný)

  To je jenom koncept, který je na internetu už pár týdnů.

 2. ¨Tom (neregistrovaný)

  Vždyť i ve zdrojovém článku je již psané, že se jedná pouze o koncept. Poprosil bych autora aby článek opravil.

  • Dobrý den, děkuji za doplnění – máte naprostou pravdu. Nicméně v původním článku z GSMAreny zmínka o konceptu také původně nebyla, doplnili ji tam až zpětně…

   Update: And so it turns out this is nothing but a concept created by Ivo Maric as far back as May. Move along people nothing to see here.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).