Domů » Bleskovky » Samsung Galaxy Note 3: Unikla první fotografie, dočkáme se 16Mpx snímače?

Samsung Galaxy Note 3: Unikla první fotografie, dočkáme se 16Mpx snímače?

Na internetu se objevila uniklá testovací fotografie zřejmě pořízená dosud nepředstaveným tabletofonem Samsung Galaxy Note 3. Tak tomu alespoň napovídá přiřazené kódové označení SM-N900, které bylo již dříve spojováno právě s chystanou novinkou jihokorejského výrobce.

Snímek sám o sobě není nikterak oslnivý. Jedná se o obyčejný záběr pracovního stolu, který už alespoň jednou v životě pořídil při testování telefonu snad každý z nás. Za zmínku už ale stojí některé EXIF údaje v čele s rozlišením 4128 × 2322 pixelů, které při poměru stran 16:9 odpovídají 16Mpx snímači. Jedním dechem je ale třeba dodat, že se může jednat o podvrh.

Pravdu bychom se měli dozvědět během několika měsíců. Obecně se předpokládá, že bude Note 3 představen v září na berlínském veltrhu IFA. Objevily se však i spekulace, podle kterých by se měla novinka dostat na pulty obchodů již v průběhu léta.

Miroslav Havlíček

3 komentářů

  1. 16Mpx? to kde ste vzali…S4 dela stejne velke snimky pri 16:9 a ma 13Mpx snimac

  2. tom. (neregistrovaný)

    Proč je kódové označení N900 spojováno s note III ? Logicky snad bude mít označení N7200, když note II má 7100 a note (jedna) N7000…

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).