Sledujte nás na YouTube

Samsung Galaxy Note 3 údajně nabídne 5,7″ displej a čip Snapdragon 800

Internetem se nese nová zpráva týkající se chystaného nástupce populárního tabletofonu z dílny Samsungu. Note 3 by měl navzdory dřívějším spekulacím nabídnout displej s úhlopříčkou „jen” 5,7 palce, což je o dvě desetiny více než u současného modelu.

Podle informací serveru MK News byl původně plánován až šestipalcový zobrazovač, Samsung od něj ale nakonec upustil po analýze ohlasů zákazníků na jeho novou řadu telefonů Galaxy Mega. Note 3 by pro tato zařízení zřejmě představoval nežádoucí konkurenci.

Operačním systémem bude podle očekávání Android ve verzi 4.3, kterému bude sekundovat prostředí TouchWiz a pravděpodobně i celá řada doplňkových nástrojů s podporou dotykového pera S Pen. O dostatečný výkon se zřejmě postará procesor Qualcomm Snapdragon 800, doplněný o 3 GB operační paměti. Nikoho zřejmě nepřekvapí podpora sítí LTE.

Představení Samsungu Galaxy Note 3 bychom se podle očekávaní měli dočkat v září na konferenci v Berlíně.

Miroslav Havlíček

6 komentářů

 1. ZiChius (neregistrovaný)

  32/64 GB vnitřní paměti, lepší zpracování než dvojka a jdu do něho..jinak v klidu přežiju do čtyřky…

 2. fore (neregistrovaný)

  Taky už se na něj moc těším, snad se povede.

 3. Vajda (neregistrovaný)

  A po mesiaci a pol používania to bude nepoužiteľný šmejd, ako všetky samsung telefony a tablety

 4. mino (neregistrovaný)

  Som zvedavý či prídu s niečím prečo by som mal vymeniť za stále výborný Note 2

Přidejte komentář

Upozornění: pokud odešlete anonymní komentář s příliš mnoha odkazy, případně použijete nesrozumitelné jméno či neexistující e-mail, může se stát, že náš systém pro rozpoznávání komentářů příspěvek detekuje jako spam. V takovém případě nebude komentář publikován hned, ale bude potřeba jej schválit, což může nějaký čas zabrat. Vyžadované informace jsou označeny *