Samsung Galaxy Note 3: Co zatím víme o chystaném nástupci populárního modelu?

Samsung uspěl s vytvořením nové kategorie, která je hybridem mezi telefonem a tabletem. Není žádné tajemství, že pracuje na nástupci současné generace, který bude pravděpodobně označen jako Galaxy Note 3. Příznivce této modelové řady už tedy tradičně napadá celá řada otázek. Mezi nejčastěji zmiňované patří, kdy se ho dočkáme a jak bude velký. 

 

Nějaké informace už pomalu začínají prosakovat. Podle zdrojů KoreanTimes předvede Samsung prototyp Galaxy Note 3 vysokým představitelům amerického operátora AT&T při jejich návštěvě Soulu. Tématem setkání bude mimo jiné i marketingová strategie a datum zahájení prodeje nového zařízení. 

Zařízení by mělo mít podobné rozměry jako Galaxy Note 2, ale přinese 1080p OLED displej s phlopříčkou 5,9 palce. Stejně jako minulý rok, i tentokrát Samsung pravděpodobně oznámí Galaxy Note 3 na konci léta před veletrhem IFA v Berlíně.

-

Samsung by měl také představit 6,3″ zařízení. Stále se na něm pracuje, ale nebude to Note 3. Nýbrž levnější phablet, plánovaný na první polovinu roku 2013, aby rozšířil nabídku a mohl konkurovat strojům jako Huawei Ascend Mate. Přijde s levnějším LCD displejem, vysoce kvalitní OLED zůstanou jen pro vlajkové modely. 

Autor článku
David Podzimek
image/svg+xml
+

Kapitoly článku