Domů » Bleskovky » Samsung Galaxy Note 10 se může těšit na velmi rychlé nabíjení

Samsung Galaxy Note 10 se může těšit na velmi rychlé nabíjení

Letošní smartphony Samsung se konečně dočkaly podpory rychlejšího nabíjení, řadu Galaxy S10 a několik „áčkových“ modelů lze dobíjet výkonem až 25 Wattů. U připravovaného modelu Galaxy Note 10 prý bude chtít Samsung jít ještě dál.

Podle spolehlivého zdroje Ice Universe má být výkon nabíjení Galaxy Note 10 za hranicí 25 Wattů, maximální hodnotu však zatím neznáme. Práce s baterií by ale mohla být silná stránka tohoto modelu, podle nedávno zveřejněných spekulací by měl akumulátor telefonu dosahovat kapacity až 4 500 mAh. S pořádnou rychlonabíječkou by se tak mohlo jednat o stroj se slušnou zásobou energie, u kterého by dávala větší smysl funkce reverzního nabíjení.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

6 komentářů

 1. A lepší SOC a tohle a tamto aaaaaaa tradičně jako každý rok Note spekulací se vyplní 1%.
  Je velice zajímavé jak spekulace ohledně iPhonů a Note řady mají společného v nereálných blbostech.

  • Spíš je to naopak. Většinou ty spekulace, nebo spíš úniky vycházejí.

 2. Vyjma spekulací o foťácích?
  Fakt? Kdy třeba v minulosti vyšlo, že bude mít Note řada lepší SOC než S řada?

  • No já neměl na mysli nic konkrétního, ale obecně.

  • Až se bude tak rychle nabíjet, aby stihl uživatel vůbec utéci…prdnout možná, doufám že Samsung dá pozor a nebude se opakovat to co s s nejmenovaným galaxy note který nadobro zmizel a Samsung by nejraději aby se na něj zapomnělo.

  • Tak nejen s Galaxy Note8 a Galaxy Note99 se ukazalo, ze uz si dal dostatecny pozor. Note7 byl pekny fail a ostuda. To je vyskolilo slusne a dostatecne na dlouhou dobu.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).