Domů » Bleskovky » Samsung Galaxy Note 10 prý dorazí ve čtyřech variantách. Čím se budou lišit?

Samsung Galaxy Note 10 prý dorazí ve čtyřech variantách. Čím se budou lišit?

Samsung chce v letošním roce zaplavit trh velkou spoustou smartphonů. Pocítili jsme to už při představení modelové řady Galaxy S10, kterou tvoři čtveřice modelů, podobně široká má být i nabídka chystaných smartphonů řady Galaxy Note. Podle nejnovějšího reportu serveru ET News se máme těšit rovnou na čtyři varianty.

Ilustrační obrázek

Ve hře jsou údajně dva základní modely s 6,28 a 6,75″ displeji, menší z nich má dostat třičočkový hlavní fotoaparát, větší má mít ještě o jednu čočku více. Oba telefony budou vybaveny LTE konektivitou, k dispozici však budou ještě dvě varianty s 5G modemy, které se od základních variant nemají příliš lišit. Dá se předpokládat, že všechny čtyři varianty dostanou do výbavy stylus S Pen, kterým se řada Galaxy Note odlišuje od ostatních. Otázkou je, zda je o pero v telefonu takový zájem, aby se uživilo rovnou ve čtyřech telefonech.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.
Sledování diskuze
Upozornit na
guest
7 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments