Sledujte nás na YouTube

Samsung Galaxy Nexus rootnut ještě před uvedením na trh

Paul O’Brien ze serveru MoDaCo.com dokázal rootnout Samsung Galaxy Nexus dva týdny před uvedením na trh. Paulův “SuperBoot” program do telefonu nahraje speciální bootovací image, který jej automaticky rootne při spuštění. Pokud patříte mezi zaměstnance Google, testera operátora nebo jiného šťastlivce, který už má Galaxy Nexus k dispozici, můžete se radovat (kompletní postup najdete zde, utilita je dostupná pro Windows, Mac OS X i Linux).

-

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií a chytrých zařízení, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů. Máte zájem o spolupráci? Ozvěte se na redakce@smartmania.cz.

Přidejte komentář

Upozornění: pokud odešlete anonymní komentář s příliš mnoha odkazy, případně použijete nesrozumitelné jméno či neexistující e-mail, může se stát, že náš systém pro rozpoznávání komentářů příspěvek detekuje jako spam. V takovém případě nebude komentář publikován hned, ale bude potřeba jej schválit, což může nějaký čas zabrat. Vyžadované informace jsou označeny *