Domů » Bleskovky » Samsung Galaxy Mega On: Dostupný tabletofon s 5,5“ displejem prozrazen v benchmarku

Samsung Galaxy Mega On: Dostupný tabletofon s 5,5“ displejem prozrazen v benchmarku

Samsung připravuje další přírůstek do řady levných tabletofonů Galaxy Mega. Novinka nesoucí označení SM-G6000 byla zachycena v benchmarku GeekBench 3, v němž získala 460/1367 bodů. Aplikace tvrdí, že použitý procesor nese označení MSM8916, což odpovídá Snapdragonu 410. Proti tomu ovšem hovoří uvedený takt 1,4 GHz a není tudíž vyloučeno, že se jedná o novější Snapdragon 412. V této otázce tedy zatím úplně jasno není.

Další specifikace zahrnují 5,5palcový displej s rozlišením 720 x 1280 px, operační paměť s neoslnivou kapacitou 1 GB a 8GB interní úložiště rozšířitelné o paměťové karty. Zadní strana se stala domovem pro 13Mpx fotoaparát, jemuž sekunduje ještě 5Mpx snímač nad obrazovkou. Kdy bude Galaxy Mega On odhalen oficiálně zatím netušíme, pravděpodobně ale nebudeme muset čekat dlouho. K dispozici nejsou ani informace o dostupnosti a ceně

Martin Pavlović

O technologie se zajímám odjakživa. Kromě nich mě baví také urbanismus a městská mobilita, hudba a společenská témata. Nejraději trávím čas v sedle kola, na kulturních akcích, s analogem v ruce nebo doma u knih, filmů i videoher.

8 komentářů

 1. Michael (neregistrovaný)

  HD rozlišení ještě ok, ale skoro na konci roku 2015 (než se dostane do prodeje) má Samsung (jen) 1 GB RAM a 8 GB úložiště? Neříkejte mi, že si tohle někdo koupí…

  • Pokud to nezabijí cenou, tak proč ne. Bude to telefon pro nenáročného člověka.

  • chmeldas: Už jsi viděl nějaký Samsung, který by nebyl zabit cenou?:)

  • V posledních několika letech ne, ale jsem optimista. :D

 2. Chcel by som vidiet do hlavy projektovym nanagerom, ako planuju mobily na trhy. Ta nelogičnost je tam patrná.

  • To ja taky, protoze samsung je 7. nejcenejsi znacka na svete, jeji hodnota je skoro 100 miliard dolaru, takze jim to asi funguje. Ale tak verim ze kdekdo v diskuzi pod random clankem by to umel lip ;)

  • kober: Samsung je obrovská společnost, vyrábí a prodává věci od velikosti pilulky po „jezdící baráky“, nemyslím, že by 7. nejhodnotnější značka byla výrazně ovlivněna chaotičností produktových manažerů u mobilů:)

  • KOBER, [odkaz] Tohle je Samsung.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).