Samsung Galaxy Mega: Nová modelová řada na obzoru?

Není žádným tajemstvím, že Samsung pro letošní rok připravuje něco velkého, myšleno rozměrově. Mluví se o tom, že nástupce populárního tabletofonu Galaxy Note 2, který by mohl nést označení Galaxy Note 3, bude ještě větší. Původně se mluvilo o úhlopříčce displeje 6,3 palce, novější zprávy jsou ale „umírněnější“ a hovoří „jen“ o 5,9 palce. Nicméně ani jedna hodnota nemusí být nutně špatně.

 

Server SamMobile přišel se zprávou, že Samsung chystá pro letošní rok dva veliké smartphony a pojmenuje je Galaxy Mega. Zatím nejsou známy žádné bližší specifikace, jen spekulace, že Samsung Galaxy Mega 5.8 (GT-I9152) v bílé barvě by se měl objevit kolem 22. týden letošního roku. Samsung Galaxy Mega 6.3 (GT-I9200) v bílém a černém provedení pak kolem 25. týdne tohoto roku. Co bude s Galaxy Note 3? Bude nahrazen modely Mega a označení Note zůstane pro ještě větší modely, tedy tablety? To se zatím neví a budeme se muset nechat překvapit.

Marek Hajn

5 komentářů

 1. Revin (neregistrovaný)

  A co takhle pro změnu udělat telefon s qwerty pod displejem a s pořádnou výdrží? K 7-palcovému tabletu by to bylo ideální. Přijde mi, že dnes se dělají jen megatelefony :-(

 2. _iNTERFACE (neregistrovaný)

  uz je to trapne tych par zabudnutych ludi, ktori neustale volaju po nejakej qwerty klavrsnici, ktoru tak ci tak maju na displayi…uz je to nepredajne a preto je to davno mrtve, tak ako rezistivny display, o ktorom tu tiez miestni mohykani vyplakavali a hovorili ako nikdy neustupi a dnes si na nho uz nikto nespomenie…

  • T.Z. (neregistrovaný)

   Soudim že si měl hodně telefonů s qwerty že ? Já měl tři a jednou jsem se rozhodl toho „přežitku“ zbavit a zjistil sem že psaní je tak o 30% pomalejší a mnohem nepřesnější což je nepopiratelný fakt. Takže v tvém případě mlčeti zlato..

Napsat komentář

Tip: Nechcete pokaždé vyplňovat požadované údaje? Vytvořte si na SMARTmanii uživatelský účet ;-)

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.
Vyžadované informace jsou označeny *