Domů » Bleskovky » Samsung Galaxy Mega: Nová modelová řada na obzoru?

Samsung Galaxy Mega: Nová modelová řada na obzoru?

Není žádným tajemstvím, že Samsung pro letošní rok připravuje něco velkého, myšleno rozměrově. Mluví se o tom, že nástupce populárního tabletofonu Galaxy Note 2, který by mohl nést označení Galaxy Note 3, bude ještě větší. Původně se mluvilo o úhlopříčce displeje 6,3 palce, novější zprávy jsou ale „umírněnější“ a hovoří „jen“ o 5,9 palce. Nicméně ani jedna hodnota nemusí být nutně špatně.

 

Server SamMobile přišel se zprávou, že Samsung chystá pro letošní rok dva veliké smartphony a pojmenuje je Galaxy Mega. Zatím nejsou známy žádné bližší specifikace, jen spekulace, že Samsung Galaxy Mega 5.8 (GT-I9152) v bílé barvě by se měl objevit kolem 22. týden letošního roku. Samsung Galaxy Mega 6.3 (GT-I9200) v bílém a černém provedení pak kolem 25. týdne tohoto roku. Co bude s Galaxy Note 3? Bude nahrazen modely Mega a označení Note zůstane pro ještě větší modely, tedy tablety? To se zatím neví a budeme se muset nechat překvapit.

Marek Hajn

Nadšenec a občas early adopter. Recenzent praktik a analytik teoretik. Současné "everything Apple" nebylo vždy, nemusí být navždy a neznamená, že ostatním platformám jsou dveře zavřené. Naopak. Je potřeba si hrát a zkoušet novinky.

5 komentářů

 1. A co takhle pro změnu udělat telefon s qwerty pod displejem a s pořádnou výdrží? K 7-palcovému tabletu by to bylo ideální. Přijde mi, že dnes se dělají jen megatelefony :-(

  • David Podzimek

   BlackBerry Q10 :)

  • T.Z. (neregistrovaný)

   Nedivil bych se kdyby ten Mega phone vyšel dřív než ti neschopní tupci z BB vypustí Q10 která už měla být dávno venku.fail

 2. uz je to trapne tych par zabudnutych ludi, ktori neustale volaju po nejakej qwerty klavrsnici, ktoru tak ci tak maju na displayi…uz je to nepredajne a preto je to davno mrtve, tak ako rezistivny display, o ktorom tu tiez miestni mohykani vyplakavali a hovorili ako nikdy neustupi a dnes si na nho uz nikto nespomenie…

  • T.Z. (neregistrovaný)

   Soudim že si měl hodně telefonů s qwerty že ? Já měl tři a jednou jsem se rozhodl toho „přežitku“ zbavit a zjistil sem že psaní je tak o 30% pomalejší a mnohem nepřesnější což je nepopiratelný fakt. Takže v tvém případě mlčeti zlato..

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).