Samsung Galaxy Mega: Nová modelová řada na obzoru?

Není žádným tajemstvím, že Samsung pro letošní rok připravuje něco velkého, myšleno rozměrově. Mluví se o tom, že nástupce populárního tabletofonu Galaxy Note 2, který by mohl nést označení Galaxy Note 3, bude ještě větší. Původně se mluvilo o úhlopříčce displeje 6,3 palce, novější zprávy jsou ale „umírněnější“ a hovoří „jen“ o 5,9 palce. Nicméně ani jedna hodnota nemusí být nutně špatně.

 

Server SamMobile přišel se zprávou, že Samsung chystá pro letošní rok dva veliké smartphony a pojmenuje je Galaxy Mega. Zatím nejsou známy žádné bližší specifikace, jen spekulace, že Samsung Galaxy Mega 5.8 (GT-I9152) v bílé barvě by se měl objevit kolem 22. týden letošního roku. Samsung Galaxy Mega 6.3 (GT-I9200) v bílém a černém provedení pak kolem 25. týdne tohoto roku. Co bude s Galaxy Note 3? Bude nahrazen modely Mega a označení Note zůstane pro ještě větší modely, tedy tablety? To se zatím neví a budeme se muset nechat překvapit.

Autor článku
Marek Hajn
Nadšenec a občas early adopter. Recenzent praktik a analytik teoretik. Současné "everything Apple" nebylo vždy, nemusí být navždy a neznamená, že ostatním platformám jsou dveře zavřené. Naopak. Je potřeba si hrát a zkoušet novinky.
image/svg+xml
+

Kapitoly článku