Domů » Bleskovky » Samsung Galaxy Mega: Nová modelová řada na obzoru?

Samsung Galaxy Mega: Nová modelová řada na obzoru?

Není žádným tajemstvím, že Samsung pro letošní rok připravuje něco velkého, myšleno rozměrově. Mluví se o tom, že nástupce populárního tabletofonu Galaxy Note 2, který by mohl nést označení Galaxy Note 3, bude ještě větší. Původně se mluvilo o úhlopříčce displeje 6,3 palce, novější zprávy jsou ale „umírněnější“ a hovoří „jen“ o 5,9 palce. Nicméně ani jedna hodnota nemusí být nutně špatně.

 

Server SamMobile přišel se zprávou, že Samsung chystá pro letošní rok dva veliké smartphony a pojmenuje je Galaxy Mega. Zatím nejsou známy žádné bližší specifikace, jen spekulace, že Samsung Galaxy Mega 5.8 (GT-I9152) v bílé barvě by se měl objevit kolem 22. týden letošního roku. Samsung Galaxy Mega 6.3 (GT-I9200) v bílém a černém provedení pak kolem 25. týdne tohoto roku. Co bude s Galaxy Note 3? Bude nahrazen modely Mega a označení Note zůstane pro ještě větší modely, tedy tablety? To se zatím neví a budeme se muset nechat překvapit.

Marek Hajn

Nadšenec a občas early adopter. Recenzent praktik a analytik teoretik. Současné "everything Apple" nebylo vždy, nemusí být navždy a neznamená, že ostatním platformám jsou dveře zavřené. Naopak. Je potřeba si hrát a zkoušet novinky.

5 komentářů

  1. A co takhle pro změnu udělat telefon s qwerty pod displejem a s pořádnou výdrží? K 7-palcovému tabletu by to bylo ideální. Přijde mi, že dnes se dělají jen megatelefony :-(

  2. uz je to trapne tych par zabudnutych ludi, ktori neustale volaju po nejakej qwerty klavrsnici, ktoru tak ci tak maju na displayi…uz je to nepredajne a preto je to davno mrtve, tak ako rezistivny display, o ktorom tu tiez miestni mohykani vyplakavali a hovorili ako nikdy neustupi a dnes si na nho uz nikto nespomenie…

    • T.Z. (neregistrovaný)

      Soudim že si měl hodně telefonů s qwerty že ? Já měl tři a jednou jsem se rozhodl toho „přežitku“ zbavit a zjistil sem že psaní je tak o 30% pomalejší a mnohem nepřesnější což je nepopiratelný fakt. Takže v tvém případě mlčeti zlato..

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).