Sledujte nás na YouTube

Samsung Galaxy Mega 7.0 na prvním renderu: Tablet nebo smartphone?

Na stránkách čínského operátora China Mobile se objevil render chystaného přírůstku do řady tabletofonů Samsung Galaxy Mega. Předchůdci se svými rozměry držely někde mezi největšími smartphony a nejmenšími tablety, novinka se však díky sedmipalcovému displeji s rozlišením 720 x 1280 px zcela srovnává s druhou jmenovanou kategorií.

 

Výbavou Samsung Galaxy Mega 7.0 neohromí – uvnitř se skrývá čtyřjádrový procesor Qualcomm Snapdragon 400, jemuž sekunduje 1,5GB operační paměť. Interní úložiště je velké 8 GB, přičemž nechybí možnost jej rozšířit o paměťovou kartu. Stejně jako třeba u Samsungu Galaxy Note 3 (recenze) jsou záda vyrobena tak, aby napohled vypadala jako z kůže, ve skutečnosti se však jedná pouze o plast. V tuto chvíli nejsou k dispozici oficiální informace o dostupnosti mimo Čínu, dá se ale očekávat, že jihokorejský výrobce s novinkou zamíří i na ostatní trhy.

Martin Pavlović

Redaktor webu SMARTmania.cz a současně student jednoho z pražských gymnázií. Dalšími koníčky jsou mimo technologie také společenské dění, cestování a fotografie. Milovník kvalitní literatury a hudby.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *