Domů » Bleskovky » Samsung Galaxy Chat: Android 4.0 a QWERTY klávesnice

Samsung Galaxy Chat: Android 4.0 a QWERTY klávesnice

Jihokorejská společnost Samsung včera představila chytrý komunikátor s názvem Galaxy Chat. Ten zaujme především díky hardwarové QWERTY klávesnici umístěné pod třípalcovým displejem s rozlišením 320 x 240 bodů. Dále nabídne operační systém Android 4.0, 4 GB vnitřní paměti s možností rozšíření pomocí microSD karet a zadní 2Mpx fotoaparát. Co se týče konektivity, byla zmíněna Wi-Fi standardu b/g/n a Bluetooth 3.0. Zařízení pak bude napájet akumulátor s kapacitou 1200 mAh.

Cena sice zatím nebyla oznámena, podle výše zmíněné specifikace je ale jasné, že se bude jednat o low-endový model. Nejdříve se ho dočkají zákazníci ve Španělsku, a to už tento měsíc. Poté budou následovat ostatní trhy v Evropě a na ostatních kontinentech.

Nám se tato novinka moc líbí. Díky hardwarové klávesnici a očekávané nízké ceně může dobře posloužit nenáročným uživatelům nebo nováčkům jako vstupní zařízení do světa chytrých telefonů. Co si o tom myslíte vy?

Zdroj: AndroidCental

Miroslav Havlíček

4 komentářů

  1. To rozlišení displeje je tedy dost mizerný. Škoda, pěknej telefon, jen zabitej právě displejem.

  2. Harry (neregistrovaný)

    LED svítilna by také nebyla na škodu.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).