Domů » Bleskovky » Seznam.cz má speciální edici Samsungu Galaxy A40 s vlastními aplikacemi

Seznam.cz má speciální edici Samsungu Galaxy A40 s vlastními aplikacemi

Smartphone Samsung Galaxy A40 bude v České republice dostupný i ve speciální seznamácké edici, tedy s aplikacemi od společnosti Seznam.cz. Při koupi tohoto modelu budou moct uživatelé využívat aplikace jako jsou Mapy.cz, Email.cz, TV Seznam či Jízdní řády. Jako výchozí bude v telefonu nastavený také seznamácký prohlížeč a hledání. Jeho prodej se spouští dnes a první měsíc bude k dostání exkluzivně pouze u Alza.cz.

Samsung Galaxy A40 v limitované edici Seznam nabídne řešení všem, kteří při používání mobilního telefonu dávají přednost lokálním aplikacím.

Samsung Galaxy A40 s předinstalovanými aplikacemi od Seznam.cz
Samsung Galaxy A40 s předinstalovanými aplikacemi od Seznam.cz

„Je naším dlouhodobým cílem dostat se s našimi službami a aplikacemi do co nejčastějšího kontaktu s uživatelem. Proto využíváme všechny způsoby, které nám umožňují přítomnost v mobilních telefonech. Díky aktuální spolupráci se společností Samsung a Alza.cz se můžeme tomuto cíli alespoň přiblížit, i když zvolené řešení rozhodně nepovažujeme za finální,“ vysvětluje Pavel Zima, předseda představenstva Seznam.cz, a dodává, že ideální by byla takový podoba, kdysi po zapnutí nového mobilního zařízení může uživatel vybrat, jaké hledání, prohlížeč a aplikace chce primárně používat.

Galaxy A40 s praktickými aplikacemi od Seznamu

Ve speciální Galaxy A40 „Seznam.cz edici“ uživatelé najdou automaticky nejen seznamácký prohlížeč a hledání, ale i další aplikace a produkty společnosti: Email.cz, Mapy.cz, Jízdní řády, Novinky.cz, Sport.cz, Seznam Zprávy, TV program, TV Seznam, Pohádky, Kupi.cz, Zboží.cz, Proženy.cz, Garáž.cz, Super.cz, Sauto.cz, Sreality.cz a Sbazar.cz.

Při prvním zapnutí a instalaci nového zařízení si zákazník bude moct zvolit využívání verze od společnosti Seznam, která nabízí zejména bezpečné brouzdání po internetu a důvěrně známé prostředí. Pro instalaci je nutné připojení k internetu, ať už prostřednictví mobilních dat, nebo wi-fi.

Hardwarové parametry Samsung Galaxy A40
Systém: Android 9.0
Rozměry: 144,3 × 69,0 × 7,9 mm, Hmotnost: 140 gramů
Čipset: Samsung Exynos 7904, octa-core 2x 1,8 GHz Cortex-A73, 6x 1,6 GHz Cortex-A53
RAM: 4 GB, Interní paměť: 64 GB, Pam. karta:
Displej: Super AMOLED, 5,9", Full HD+, 1080 × 2220 px
Hlavní fotoaparát:
Druhý fotoaparát:
Třetí fotoaparát: , Přední kamera: 25 Mpx, f/2.0, Full HD video
Bluetooth: 5.0, Wi-Fi: 802.11 a/b/g/n/ac, NFC:
Konektor: USB-C
Baterie: 3100 mAh Li-Pol, Rychlé nabíjení:
Bezdrátové nabíjení:

Po hardwarové stránce půjde o zcela shodný telefon jako klasický Galaxy A40, lišit se tedy bude pouze v předinstalovaném softwaru a vzhledu prodejního balení. Tato edice se bude prodávat od dnešního dne (25. dubna) na Alza.cz za stejnou cenu, jako klasická verze, tedy 6 499 Kč včetně DPH.

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií a chytrých zařízení, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů. Máte zájem o spolupráci? Ozvěte se na redakce@smartmania.cz.
Sledování diskuze
Upozornit na
guest
50 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments