Domů » Bleskovky » K smartphonům Galaxy A3 a A5 nabídne Samsung na Valentýna Lucky Box s příslušenstvím za 1 Kč

K smartphonům Galaxy A3 a A5 nabídne Samsung na Valentýna Lucky Box s příslušenstvím za 1 Kč

Zákazníci vybraných značkových prodejen společnosti Samsung se dnes mohou těšit na překvapení. Pokud zakoupí pro sebe či jako dárek k Valentýnu smartphone GAlaxy A3 nebo A5, získají za symbolickou 1 Kč i krabičku Lucky Box ukrývající voucher na příslušenství – získat tak můžete například sluchátka Level Over, Gear Circle, reproduktor Level Box, externí baterii 3 100 mAh, nebo držák do auta.

Podmínky speciální akce Lucky Box:

  • místo konání: Značkové prodejny Samsung v Praze v OC Chodov a Nový Smíchov a v Brně v OC Olympia
  • doba konání: pátek 13. února 2015 (po celou otevírací dobu prodejen).
  • produkt: Lucky Box získají zákazníci za 1 Kč k nákupu smartphonů Galaxy A3 nebo A5

Počet Lucky Boxů je množstevně omezen na 30 kusů na prodejnu.

Chytré telefony Galaxy A5 a A3 jsou na českém trhu k dostání v různých barevných variantách – bílé, černé, stříbrné a zlaté. Doporučená maloobchodní cena modelu Galaxy A3 se 4,5″ displejem je 8 799 Kč s DPH, za model Galaxy A5 s pětipalcovým panelem zaplatíte 11 899 Kč s DPH.

Michal Javůrek

Nadšenec do mobilních technologií, vášnivý fotograf, cyklista a sběratel starých telefonů. Pokud zrovna nesedím u počítače, najdete mě v přírodě s fotoaparátem přes rameno, nebo v sedle na kole.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).