Domů » Bleskovky » Samsung chystá nástupce chytrých hodinek Active. Takto budou vypadat

Samsung chystá nástupce chytrých hodinek Active. Takto budou vypadat

Na internetu se začaly objevovat první úniky informací o nových chytrých hodinkách od Samsungu, které by měly navázat na svého předchůdce z řady Active. Hodinkám, které se budou jmenovat jednoduše Galaxy Watch Active2, se interně přezdívá „Renaissance“, což koresponduje s kódovým označením „Da Vinci“ pro nadcházející telefon Galaxy Note 10. Z toho můžeme usuzovat, že jihokorejský výrobce vydá obě zařízení společně – stát by se tak mělo někdy v průběhu srpna.

samsung galaxy watch active2 3

Dočkáme se digitálního rámečku?

Podle dostupných informací přijdou hodinky o rotující rámeček, což by mělo být jednou z hlavních inovací. Samsung by jej mohl nahradit digitální dotykovou verzí, nasvědčovala by tomu nedávno registrovaná ochranná známka pro název „Touch Wheel“.

Hodinky budou dostupné ve dvou rozměrech, a to 40, respektive 44 milimetrů. Z pohledu designu se zařízení dočká mírné obměny, chybět nebude zabudovaný mikrofon, reproduktor či červené tlačítko, jaké známe z Apple Watch. Přes hodinky by tak mělo být možné volat. Na trhu se objeví LTE varianta s 340mAh baterií a Wi-Fi varianta s baterií o kapacitě 237 mAh.

Marek Bartík

Redaktor serveru SMARTmania.cz a brněnský student. Vedle toho velký fanoušek videoher, jehož nepřestává udivovat jejich překotný vývoj. Svět kolem nás plyne takovou rychlostí, že se za ním mnohdy nestačíme otáčet, čímž se pro nás stává nepostižitelným.
avatar
1300
  Sledování diskuze  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
zlychlapec
Uživatel
zlychlapec

thicc

zlychlapec
Uživatel
zlychlapec

Jinak jsem vlastníkem několika různých hodinek – dražších i levnějších a i pár moderních „digitálek“ a upřímě to nikomu nedoporučuji. Je to těžké, furt o to člověk někde zachytává a nebo se to musí moc často dobíjet. Je to hezký gadget, ale za mě ta technologie tam zatim není.

japonec
Anonym
japonec

přesně….měl jsem Fenix 5X a bylo to k vzteku. Už při koupi jsem nalhával, že to bude dobrý. Nebylo… Pořád překážely, v bundě, v rukavicích. Hodinky ale jinak parádní.

Cerda
Uživatel
Cerda

kdo chce smart watches a nechce naíbjet každý den jako telefon (iPhone/Samsung) a další, tak volí Garmin..

JoeBlack
Uživatel
JoeBlack

A kde se teda fláká Fenix 6 řada? O.o
5 je aktuálně ve výprodeji a nástupce furt nikde.