Domů » Bleskovky » Samsung chystá kompletně modrý Galaxy S5, podívejte se na první obrázek

Samsung chystá kompletně modrý Galaxy S5, podívejte se na první obrázek

V nabídce Samsungu od samého začátku najdeme modrou variantu modelu Galaxy S5 (označení Electric Blue). Tato verze má výrazný zadní kryt v tyrkysové barvě, přední strana ale zůstala tmavá. To by se však mohlo brzy změnit. Server Evleaks publikoval render nové modré varianty, která by brzy měla doplnit současné portfolio, případně nahradit původní Electric Blue verzi.

Z obrázku je zřejmé, že zadní kryt zůstane ve stejné barvě, změní se ale odstín rámečku okolo displeje, který už nebude tmavý, ale modrý. Bohužel zatím nevíme, kdy má jihokorejský výrobce tuto barevnou variantu uvést na trh. Na závěr doplníme, že hardwarové parametry zůstanou stejné jako u původního modelu.


Takto je zbarvená původní Electric Blue varianta

Podívejte se, kde můžete Galaxy S5 pořídit za nejlepší cenu

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií a chytrých zařízení, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů. Máte zájem o spolupráci? Ozvěte se na redakce@smartmania.cz.

11 komentářů

 1. AndyS (neregistrovaný)

  hezke :)

  • Jiří Hrma (neregistrovaný)

   Také se mi líbí. Měl jsem SGS5 v tmavé verzi, jelikož modrá tenkrát nebyla dostupná. Vzhledem k tomu, že se od sebe lišily jen v barvě zadního krytu, objednal jsem si modrý na Ebayi a výsledek je stejný [odkaz] :) teď abych řešil ještě přebarvení předního rámečku :-)

  • AndyS (neregistrovaný)

   Ja mam jeste S3 – prave v modre a ten ma modre cele telo :)

   Tahle barva je vyraznejsi, i kdyz vic by se mi libila do fialova – takova perletova #4400BB :D

 2. Newkeny (neregistrovaný)

  Doufám, že je to pouze před produkční varianta, protože první obrázek by jednoznačně vypovídal o pochybném barvocitu designéra… :-D :-D

 3. Jokeer (neregistrovaný)

  Co je vlastně barevná varianta? Kolik barevných variant vlastně Samsung má? Je to černá a bílá, tedy 2 podle barvy rámečku. Nebo se barevná varianta rozlišuje podle barvy zadního krytu, tady by bylo variant více?

 4. Vojta (neregistrovaný)

  To bude evidentně model pro ty, co mají rádi LSD :D

 5. Davedroid (neregistrovaný)

  Modra nejlepsi:-) Taky jsem koupil vcera electric blue a je nej. A az vyjde s modrym rameckem, tak se budu muset drzet, abych zas nemenil:-) SGS4 byla taky jednoznacne nej v modre. (mel jsem cernou, bilou i modrou)

 6. cardi (neregistrovaný)

  Mam S4 tu červenou ale tato S5 modra je delo ;)

 7. Oliverus (neregistrovaný)

  Je to o vkusu každého z nás, ale za mě je tato „modrá” barva opravdu děsná.

  • htcjirka (neregistrovaný)

   Pro mě je to také děs barva na jakémkoliv telefonu, ale zase někomu se bude určitě líbit a udělá mu radost.

  • Cheetah007 (neregistrovaný)

   Puvodni electrick blue, tedy kombinace sede a tyrkysove vypada paradne, tohle uz se mi moc nelibi.

Napsat komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze. Pokud nechcete neustále vyplňovat pole Jméno a E-mail (nezveřejňuje se), doporučujeme se zaregistrovat. Vyžadované informace jsou označeny *