Domů » Bleskovky » Samsung: Android Oreo nabídneme začátkem příštího roku

Samsung: Android Oreo nabídneme začátkem příštího roku

Nejnovější Android Oreo je tu s námi již nějaký ten pátek a uživatelé se tak pochopitelně ptají, kdy se jej dočkají i na svých zařízeních. Jako první aktualizaci nabídla společnost Sony pro svůj model Xperia XZ Premium. Nyní jsme se však také dočkali prvního oficiálního vyjádření Samsungu – ten by měl nový Android vypustit začátkem příštího roku.

Samsung o stavu aktualizace informoval skrze tureckou pobočku, které informace uveřejnila na svých webových stránkách. Testování aktualizace je v tuto chvíli v plném proudu a jejího vypuštění bychom se měli dočkat někdy začátkem roku 2018. Prozatím však nevíme, jakých modelů se bude aktualizace týkat. S přehledem však můžeme slíbit, že se do první vlny dostanou modely S8, S8+ a Note8. Další zařízení by měla následovat.

Jako první by se měli dočkat turečtí zákazníci, neboť je to právě Turecko, kdo se většinou může pochlubit nejrychlejší dostupností všech hlavních aktualizací. Dříve to bylo také například Polsko, i zde bychom tedy nemuseli čekat příliš dlouho. Časová osa pro Českou republiku je v tuto chvíli neznámá.

Lukáš Čambala

Student ekonomické fakulty žijící převážně v Brně. Milovník filmů, kvalitních soundtracků, ICT a značky Apple.
Sledování diskuze
Upozornit na
guest
19 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments