Domů » Bleskovky » Samsung chystá vlastní fitness tracker s Tizenem. Podívejte se na první fotografie

Samsung chystá vlastní fitness tracker s Tizenem. Podívejte se na první fotografie

Společnost Samsung si velmi dobře uvědomuje potenciál nositelné elektroniky, která je mezi uživateli stále populárnější. Není proto divu, že v dohledné době má dojít k odhalení dalšího produktu, který bude primárně cílit na sportovně aktivní uživatele. Tuto domněnku potvrzují nové snímky zachycující zařízení s modelovým označením SM-R150. Podle dosavadních informací půjde o fitness tracker, jenž naváže na dva roky starý Samsung Activity Tracker.

 

Z přiložených snímků lze vypozorovat designovou podobnost s hodinkami Gear S2. Hlavním poznávacím rysem se stane kruhový Super AMOLED panel s rozlišením 360 x 360 pixelů. Chybět nemá ani otočná luneta sloužící pro navigaci v uživatelském rozhraní. Další výbavu bude tvořit nová generace biometrického snímače. Ten má údajně zvládat monitoring srdečního tepu, pohybové aktivity a poměru svalové hmoty a tuku. Podle dalších zvěstí půjde celý modul vyjmout z řemínku a umístit ho například na oděv.

   

Chystaná novinka poběží na operačním systému Tizen a samozřejmě bude fungovat se všemi telefony se systémem Android (a pravděpodobně nebude chybět ani podpora pro iOS). Oficiální debut je predikován na polovinu letošního roku. Další podrobnosti o výbavě a doporučené ceně prozatím chybí.

Richard Streit

Redaktor serveru SMARTmania.cz, fanoušek mobilní a výpočetní techniky. Vyznává a aktivně provozuje adrenalinové sporty. Mezi další zájmy patří hudba, příroda a moderní vědy. Jeho velkou vášní je Apple a partnerský web CeskyMac.cz.
Sledování diskuze
Upozornit na
guest
1 Komentář
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments