Nový Asus ZenFone 6 láká na špičkovou výbavu a příznivou cenu. Zjistěte o něm více!

Domů » Bleskovky » Samsung a O2 představili olympijskou edici Galaxy Note

Samsung a O2 představili olympijskou edici Galaxy Note

Hlavním partnerem letošních letních olympijských her v Londýně je Samsung a oficiálním telefonem této obří sportovní události je právě model Galaxy S III. Samsung však s tamním operátorem O2 připravil speciální edici tabletofonu Galaxy Note a smartphonu Galaxy Y. Limitované verze se od těch klasických liší především upraveným zadním krytem s britskou tématikou a jiným vzhledem prodejního balení.

 

Nákupem olympijské verze Galaxy Note či Galaxy Y navíc britové mají možnost získat speciální „Team Samsung experience“, což je balíček obsahující dvě vstupenky na Olympijské hry a další tréninkové kempy. Z každého prodaného kusu navíc Samsung přispěje částkou 1 – 1,60 GPB na britský atletický tým. Je škoda, že se podobná akce nechystá i v rámci České republiky. Zejména soutěž o vstupy na olympiádu by mohla být hodně zajímavá.

Samsung dnes také zveřejnil vtipné video, v němž vystupuje fotbalista David Beckham, který je zároveň oficiálním velvyslancem společnosti Samsung na Olympijských hrách 2012 v Londýně. Na videu, které představuje vlastnosti přístroje Samsung GALAXY Note, předvádí Beckham své fotbalové dovednosti, když vykopává fotbalové míče do 4,5metrové stěny z bubnů a reprodukuje tím slavnou melodii Beethovenovy „Ódy na radost“.

 

Zdroj

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií a chytrých zařízení, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů. Máte zájem o spolupráci? Ozvěte se na redakce@smartmania.cz.

5 komentářů

  1. Kot3l (neregistrovaný)

    Ten s anglickou vlajkou je pěknej :)

  2. dodikovec (neregistrovaný)

    fakt to nebude nikdy u nás?

Napsat komentář

Tip: Nechcete pokaždé vyplňovat požadované údaje? Vytvořte si na SMARTmanii uživatelský účet ;-)

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.
Vyžadované informace jsou označeny *

Sahifa tracking pixel