Nový Asus ZenFone 6 láká na špičkovou výbavu a příznivou cenu. Zjistěte o něm více!

Domů » Bleskovky » Samsung: 64GB varianta Galaxy S III není zrušena, jen dorazí později

Samsung: 64GB varianta Galaxy S III není zrušena, jen dorazí později

Samsung při londýnské premiéře (reportáž) své vlajkové lodi Galaxy S III (recenze) avizoval celkem tři verze lišící se velikostí vnitřní paměti. Zatímco 16GB a 32GB varianta se už prodává, na 64GB verzi se stále čeká a v kuloárech se objevily informace o tom, že ji Samsung odpískal.

- - -

Není to však pravda, podle vyjádření korejského giganta se s 64GB variantou „estrojky“ stále počítá, jen na trh dorazí později. „64GB verze modelu Galaxy S III bude k dispozici v průběhu druhé poloviny tohoto roku. Dostupnost na jednotlivých trzích bude upřesněna později,“ uvádí Samsung ve svém prohlášení. Telefon je rovněž schopný pracovat s paměťovými kartami standardu microSDXC s kapacitou až 64 GB, takže teoreticky budou moci majitelé verze s nejvyšší kapacitou mít v součtu až 128 GB pro svá data.

Samsung i9300 Galaxy S III 16GB lze pořídit v e-shopech za cenu od (Zdroj: Heureka.cz)
Porovnat ceny >>

Zdroj

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií a chytrých zařízení, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů. Máte zájem o spolupráci? Ozvěte se na redakce@smartmania.cz.

6 komentářů

 1. Pavel Štrobl (neregistrovaný)

  hm… později. Jsem zvědav zda opravdu v druhé polovině roku. Jinak bych chtěl vědět čím zaplácat 128GB v telefonu. ;)

  • uni (neregistrovaný)

   Letmý pohled, SmartMaps-10GB, Queen-10GB, Cimmrman-2GB, aktuálně sledovaná série TBBT-3GB,… …

   Asi to není problé;-)

   Navíc je si třeba uvědomit, že tenhle model má potenciál stát se vyhledávaným přístrojem pro náročné posluchače, jsou potvrzené kompatibility s externím zvukovkami (DAC), takže mnohým bude sloužit jako transport hudebních dat (FLAC/ALAC), tam není nikdy kapacity dost, dosud rozumě tahat 100GB+ dat bylo možné snad jen Ipodem Classic, proto je stále vyhlížen iPhone 128GB, aby jej konečně nahradil.

  • Pavel Štrobl (neregistrovaný)

   No dle mého stejnak tento telefon nemá zvukově na přehrávače Cowon… Zlatý stolní přehrávače, sice jsou velký a jaksi nepřenosný, ale zvuk je tak nějak jinde.

  • Pavel Štrobl (neregistrovaný)

   PS: Ale třeba se mýlím, on je to dost subjektivní názor.

  • Pavel Štrobl (neregistrovaný)

   Pokud se, ale jedná o seriály tak to ano. Já to řeším tak, že mám seriály v PSP, kde mám 32GB kartu. A na tu se toho vejde hodně, protože PSP má tak mizerné rozlišení, že jednotlivé díly jsou celkem malé.

 2. Petr Maleček (neregistrovaný)

  No, mám 16GB variantu (32GB jsem u nás snad ještě neviděl) a objednal jsem si 32GB SDHC kartu. To přece musí na trochu hudby stačit ne? O.o

Napsat komentář

Tip: Nechcete pokaždé vyplňovat požadované údaje? Vytvořte si na SMARTmanii uživatelský účet ;-)

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.
Vyžadované informace jsou označeny *

Sahifa tracking pixel