Domů » Bleskovky » Samsung: 64GB varianta Galaxy S III není zrušena, jen dorazí později

Samsung: 64GB varianta Galaxy S III není zrušena, jen dorazí později

Samsung při londýnské premiéře (reportáž) své vlajkové lodi Galaxy S III (recenze) avizoval celkem tři verze lišící se velikostí vnitřní paměti. Zatímco 16GB a 32GB varianta se už prodává, na 64GB verzi se stále čeká a v kuloárech se objevily informace o tom, že ji Samsung odpískal.

- - -

Není to však pravda, podle vyjádření korejského giganta se s 64GB variantou „estrojky“ stále počítá, jen na trh dorazí později. „64GB verze modelu Galaxy S III bude k dispozici v průběhu druhé poloviny tohoto roku. Dostupnost na jednotlivých trzích bude upřesněna později,“ uvádí Samsung ve svém prohlášení. Telefon je rovněž schopný pracovat s paměťovými kartami standardu microSDXC s kapacitou až 64 GB, takže teoreticky budou moci majitelé verze s nejvyšší kapacitou mít v součtu až 128 GB pro svá data.

Samsung i9300 Galaxy S III 16GB lze pořídit v e-shopech za cenu od (Zdroj: Heureka.cz)
Porovnat ceny >>

Zdroj

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií, cestovatel, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů.

6 komentářů

 1. hm… později. Jsem zvědav zda opravdu v druhé polovině roku. Jinak bych chtěl vědět čím zaplácat 128GB v telefonu. ;)

  • Letmý pohled, SmartMaps-10GB, Queen-10GB, Cimmrman-2GB, aktuálně sledovaná série TBBT-3GB,… …

   Asi to není problé;-)

   Navíc je si třeba uvědomit, že tenhle model má potenciál stát se vyhledávaným přístrojem pro náročné posluchače, jsou potvrzené kompatibility s externím zvukovkami (DAC), takže mnohým bude sloužit jako transport hudebních dat (FLAC/ALAC), tam není nikdy kapacity dost, dosud rozumě tahat 100GB+ dat bylo možné snad jen Ipodem Classic, proto je stále vyhlížen iPhone 128GB, aby jej konečně nahradil.

  • No dle mého stejnak tento telefon nemá zvukově na přehrávače Cowon… Zlatý stolní přehrávače, sice jsou velký a jaksi nepřenosný, ale zvuk je tak nějak jinde.

  • PS: Ale třeba se mýlím, on je to dost subjektivní názor.

  • Pokud se, ale jedná o seriály tak to ano. Já to řeším tak, že mám seriály v PSP, kde mám 32GB kartu. A na tu se toho vejde hodně, protože PSP má tak mizerné rozlišení, že jednotlivé díly jsou celkem malé.

 2. Petr Maleček (neregistrovaný)

  No, mám 16GB variantu (32GB jsem u nás snad ještě neviděl) a objednal jsem si 32GB SDHC kartu. To přece musí na trochu hudby stačit ne? O.o

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).