Domů » Bleskovky » My.Sale: česká aplikace, se kterou ušetříte při nakupování

My.Sale: česká aplikace, se kterou ušetříte při nakupování

Společnost My.Sale Group SE představila novou mobilní nákupní mobilní aplikaci, ve které uživatel najde akční nabídky (především gastro, retail i nejrůznější služby) a zároveň cashbackový systém, fungující tak, že v rámci aplikace uživatel buduje vlastní tým. Peníze zpět (cashback) pak dostává nejen ze svých nákupů, ale i z nákupů všech uživatelů, které v týmu má. Drobným omezením je fakt, že aktuálně se v aplikaci nacházejí nabídky pouze z Brna a okolí, nicméně postupně se počítá s rozšiřováním do dalších krajů.

Samotná transakce probíhá v reálném čase, uživatel při placení ukáže aplikací vygenerovaný QR kód, který obsluha opět pomocí chytrého telefonu načte. Historii transakcí i přehled odměn a svého cashbackového účtu najde přímo v aplikaci. Žádné kupony ani zpětné posílání peněz.

My.Sale
Cena: zdarma
My.Sale
My.Sale
Cena: zdarma

Aplikace je dostupná pro Android a iPhone. Aktuálně jsou v ní dostupné přes tři stovky nabídek a na vývoji pracuje celkem 6 členů. V případě, že vás aplikace zaujala a chcete ji používat, mrkněte se na její oficiální stránky. Na těch se rovněž mohou registrovat partneři, kteří mají zájem o nabízení služeb skrze My.Sale.

Michal Javůrek

Nadšenec do mobilních technologií, vášnivý fotograf, cyklista a sběratel starých telefonů. Pokud zrovna nesedím u počítače, najdete mě v přírodě s fotoaparátem přes rameno, nebo v sedle na kole.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).