Domů » Bleskovky » Samsung S7 edge vs. 400tunový lis? Výsledek nepřekvapí, podívaná možná ano

Samsung S7 edge vs. 400tunový lis? Výsledek nepřekvapí, podívaná možná ano

Běžné crashtesty nabízejí pohled na konstrukční stránku telefonu – zda vydrží pád z malé či větší výšky, a tedy jak úzkostlivě bychom měli své chytré miláčky držet v ruce. U každého pádu záleží na mnoha faktorech, ať už na povrchu, na který dopadne, případných nerovnostech, nebo na straně a úhlu, pod jakým telefon dopadne. Netradiční testy, které zahrnují umístění zařízení pod 400tunový lis, již příliš výpovědní hodnoty nenabídnou, užijete si ale zajímavou podívanou.

Samsung-Galaxy-S7-Edge-BurstingTipovali byste, že se jedná o ultratenký Samsung Galaxy S7 edge?

Poslední obětí se stal Samsung Galaxy S7 edge (recenze) a nebudeme vás napínat, proti lisu neobstál. Při neortodoxním „narovnávání“ displeje do jedné roviny, pokud jste si koupil právě variantu se zahnutým sklem a nejste s ním příliš spokojeni, se však odehrává více věcí, než byste možná čekali. Kromě kouře se objeví i jiskření, oheň, i tekutina, která může připomínat krvavou scénu z béčkového hororu. Ostatně, podívejte se sami.

400 Ton Hydraulic Press VS Samsung Galaxy S7 Edge

David Preiss

Student vysoké školy žijící v Praze. Rád zkouší nové věci a neustále šilhá po novém telefonu, i když ho nepotřebuje. Fanoušek Elona Muska a jeho projektů, především pak vozů Tesla. Rád běhá, plave a odpočívá na gauči.
Sledování diskuze
Upozornit na
guest
8 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments