TOPlist

Rozjeď Kaabo. Přijďte si vyzkoušet nejlepší elektrokoloběžky na světě

990 450 KAABO event

Přijďte si vyzkoušet nejlepší elektrokoloběžky na světě. Už příští víkend 13. až 14. srpna proběhne v TJ Sokol Praha jedinečné setkání příznivců elektromobility. Na uzavřeném oválu a za přítomnosti profesionálů bude moct každý zájemce okusit skvělé jízdní vlastnosti elektrokoloběžek Kaabo, které patří k těm celosvětově nejlepším. Vstupné je zdarma a čekají vás i soutěže a unikátní slevy právě na elektrokoloběžky.

Akci pořádá Mobil Pohotovost, která je exkluzivním českým prodejcem elektrokoloběžek Kaabo. Ať už si tedy budete chtít vyzkoušet dechberoucí zrychlení, skvělé odpružení nebo se zeptat na jakýkoli detail týkající se elektrokoloběžek, na setkání Rozjeď Kaabo budete mít jedinečnou možnost. K dispozici na test bude více než 10 elektrokoloběžek Kaabo a Lamax, včetně nejnovějšího a nejvýkonnějšího modelu Wolf King GT Pro v hodnotě sto tisíc korun. Na místě budou také přítomni odborníci, kteří mají koloběžky Kaabo nastudované do posledního šroubku a budou tak znát odpověď na všechny vaše dotazy.

KAABO Wolf King GT Pro 2022 rider

Kaskadérská show, soutěže i slevy

Kromě možnosti vyzkoušet si prakticky každý model elektrokoloběžky Kaabo bude součástí akce také kaskadérská show, během které vám zkušený profesionál předvede, kam až limity elektrokoloběžek mohou sahat. Pro všechny návštěvníky budou také připraveny soutěže o zajímavé ceny a především pak bude mít každý zájemce možnost si zakoupit koloběžku Kaabo za nejnižší cenu.

Kdy a kde?

Rozjeď Kaabo se uskuteční v sobotu 13. 8. a neděli 14. 8. vždy od 10:00 do 18:00. Celá akce se bude konat na oválu v TJ Sokol Praha Královské Vinohrady (Vstup z Riegrových sadů a z Polské ulice). Přihlásit se na Facebookovou událost můžete přímo zde.

Autor článku PR článek
PR článek
Takto označený obsah má charakter reklamního sdělení, jehož zadavatelem je subjekt třetí strany. Máte-li zájem o spolupráci či publikaci PR článku, kontaktujte nás na e-mailu [email protected].

Kapitoly článku