TOPlist

Rozbalené, přitom úplně nové. Na Kaabo koloběžkách teď snadno ušetříte i 13 tisíc

900 450 KAABO Mantis 10 Plus girl

Koloběžky Kaabo jsou jedny z nejnadupanější elektrokoloběžek na světě. Nadstandardní parametry a kvalitní zpracování se nicméně odráží i na ceně, která je zcela logicky vyšší než v případě základních konkurenčních koloběžek. U Mobil Pohotovosti si však nově můžete pořídit Kaabo koloběžku s označením „ROZBALENO“, při jejíž koupi ušetříte až 13 000 Kč. Jde přitom o plně funkční, nikdy nepoužité kousky, u kterých byla pouze otevřena krabice.

Rozbalená, nikdy nepoužitá, přitom levnější až o 13 tisíc

Kaabo koloběžky začátkem června výrazně zlevnily, v případě rozbalených kousků ale můžete ušetřit ještě dalších několik tisíc. Označení ROZBALENO přitom najdete u všech modelů koloběžek, takže na své si přijde skutečně každý. Nechybí nejlevnější Skywalker 8H jen za 14 990 Kč (běžně 18 990 Kč) nebo bestseller Mantis 10 Plus 2022 s výkonným 2000W motorem a dojezdem až 75 km za pouhých 34 990 Kč (běžně 39 990 Kč). Největší slevu ale najdete u nejnovějšího a absolutně nejvýkonnějšího modelu Wolf King GT Pro 2022, který je v rozbaleném stavu k mání za 86 990 Kč (běžně 99 990 Kč).

KAABO Wolf King GT Pro

Včetně prémiové záruky

Rozbalených Kaabo koloběžek je jen omezené množství, ale jejich koupě se mimořádně vyplatí. Nejenom, že jde o nikdy nepoužité a dokonce ani nesložené kousky s kompletním balením, ale navíc se na ně vztahuje i plnohodnotná prémiová záruka. To znamená, že servis v případě jakýchkoli komplikací u vás koloběžku vyzvedne a poté plně funkční a opravenou zase přiveze. A navíc i použitou Kaabo koloběžku si můžete pořídit na splátky, takže vás může vyjít už na 376 Kč měsíčně.

Autor článku PR článek
PR článek
Takto označený obsah má charakter reklamního sdělení, jehož zadavatelem je subjekt třetí strany. Máte-li zájem o spolupráci či publikaci PR článku, kontaktujte nás na e-mailu [email protected].

Kapitoly článku