Domů » Bleskovky » Ronaldo fanouškem Applu? Fotbalová superstar koupila svým spoluhráčům iMacy

Ronaldo fanouškem Applu? Fotbalová superstar koupila svým spoluhráčům iMacy

Jeden z nejlepších fotbalistů světa Cristiano Ronaldo je podle všeho příznivcem Applu. Nyní totiž vyšlo najevo, že roce 2018 v zápase Ligy mistrů proti Valencii poté, co dostal červenou kartu, koupil všem svým spoluhráčům z Juventusu počítače iMac.

christiano ronaldo
Christiano Ronaldo, zdroj: Flickr.com

35letá fotbalová superstar se z hřiště musela poroučet poté, co zatahala za vlasy obránce soupeřícího týmu Jeisona Murilla. I když Juventus zápas nakonec vyhrál 2:0, podle klubových pravidel musel Ronaldo za trest zbytku svého týmu koupit dárky. A zvolil právě populární „jablečné“ stolní počítače. Chvíli to však trvalo, Portugalec totiž nějakou dobu trval na tom, že byl „vykartován“ nespravedlivě.

Ronaldo není jediným hráčem slavného italského mužstva, který musel za trest spoluhráče obdarovat. Nebylo to však za červenou kartu, nýbrž za pozdní příchod na trénink, a spoluhráči nedostali iMacy, ale sluchátka Beats (shodou okolností tuto značku vlastní od roku 2014 Apple).

Martin Duchoslav

Technologický nadšenec, který si ze zájmu o technologie udělal práci. Původním profesním zaměřením politický komentátor. Mám rád počítačové hry (zejména „inteligentní“ FPS jako Bioshock, RPG jako Skyrim a tahové strategie typu HOMAM), tenis, odbornou literaturu (média, psychologie…) nebo vymýšlení slovních hříček typu erfurtský elektrotechnik elegantně experimentoval s echt endéráckým elektromotorem.
avatar
1300
  Sledování diskuze  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
Online Dating
Anonym
Online Dating
Offline

Hledám zajímavého, vážného muže, který bude mít rodinu.
Můj profil casuallove22 na webu: [odkaz]