Domů » Bleskovky » Rodina Galaxy S5 letos opět nabídne modely Active, Zoom a Mini

Rodina Galaxy S5 letos opět nabídne modely Active, Zoom a Mini

Samsung včera novinářům rozeslal pozvánky na Unpacked 5 event, který se bude konat 24. února ve 20:00 v Barceloně a naše redakce zde nebude chybět. Je téměř jisté, že se zde dočkáme oficiálního představení modelu Galaxy S5. Kromě toho se ale objevují spekulace, které naznačují, že Samsung v průběhu roku uvede na trh nástupce fotomobilu Galaxy S5 Zoom, voděodolnou variantu Galaxy S5 Active a samozřejmě i zmenšenou verzi v podobě modelu Galaxy S5 Mini.

- - -
Galaxy S4 Active se vody nebojí (recenze)

Uvedení těchto zařízení by rozhodně dávalo smysl a i když modely Zoom, Active a Mini v případě série Galaxy S4 nedosáhly na tak vysoká prodejní čísla jako samotná vlajková loď Galaxy S4, pro Samsung dávají smysl a jejich místo v portfoliu je opodstatněné. Samsung se rovněž poslední dva roky drží zajetého designu, který už by si zasloužil obměnu, stejně tak vzhled uživatelského prostředí TouchWiz, které by nově mělo nabídnout jednotnější flat design (více informací a screenshoty z nových aplikací najdete zde).

  

Michal Javůrek

Nadšenec do mobilních technologií, vášnivý fotograf, cyklista a sběratel starých telefonů. Pokud zrovna nesedím u počítače, najdete mě v přírodě s fotoaparátem přes rameno, nebo v sedle na kole.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).