Domů » Bleskovky » Robert Downey Jr. je novou marketingovou tváří OnePlus

Robert Downey Jr. je novou marketingovou tváří OnePlus

Značka OnePlus už není pouhým internetovým „startupem“, ale respektovaným výrobcem smartphonů, který se globálně propracoval mezi 5 největších výrobců prémiových telefonů s cenou nad 400 USD. Novodobé telefony OnePlus už nevsází pouze na nízkou cenu, ale hlavně na výbavu a kvalitu. K rozšiřování povědomí o značce je zapotřebí i silný marketing, proto si čínská firma najala hollywoodskou hvězdu velkého formátu – Roberta Downeyho Jr.

rdj 2

Ten se proslavil rolí Iron Mana v marvelovských komixech, aktuálně je možné jej vidět v posledním díle Avengers: Endgame. RDJ na OnePlus oceňuje, že se jedná o mladou značku, která čeří technologický rybníček. V kampani má být kreativním způsobem vyzdvižena kvalita a řemeslná zručnost. Jakou formu propagace OnePlus s Iron Manem zvolí, je v tuto chvíli nejisté, je dokonce možné, že se s ní nesetkáme; kampaň má probíhat zejména v Číně a Indii.

rdj 1

Robert Downey Jr. nepropaguje smartphony poprvé

Doufejme, že RDJ přinese OnePlus větší užitek než firmě HTC, pro kterou v roce 2013 poněkud zvláštním způsobem propagoval smartphone M9.

Na prvních fotografiích se kromě smartphonu OnePlus 7 Pro nachází i vůz McLaren. S touto automobilkou OnePlus spolupracuje od loňského roku, přičemž výsledkem spolupráce se stala speciální edice modelu OnePlus 6T. Dočkáme se speciální Iron Man edice OnePlus 7 Pro?

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.
avatar
1300
  Sledování diskuze  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
remi
Uživatel
remi
Offline

Takže prachy na certifikaci nemají, ale na ironmana ano…

uni
Uživatel
uni
Offline

Na Ironmana prachy právě nemají, proto až po Endgame…:)

PetrSP7
Uživatel
PetrSP7
Offline

marketingovou tváří možná, ale volat bude stejně z iPhone … :D

shepii
Uživatel
shepii
Offline

A? Tak je to u každé „tváře“, ať už jde o oblečení, elektroniku, automobily… Každý používá něco jiného, než propaguje.

PetrSP7
Uživatel
PetrSP7
Offline

:D :D :D Chceš tedy říct rovnou, že „tvář“ značky pak má nějakou přesvědčovací hodnotu a vůbec přínos pro tu značku??? Takovému influencerovi může věřit jen úplnej d**il. „Kupte si to, troubové, pro mě to ale dost dobrý není …“ :-P

shepii
Uživatel
shepii
Offline

Ne, to říct nechci. Kde bereš, že propagovaný produkt pro něj není dost dobrý? Třeba jen preferuje něco jiného, toť vše. Navíc asi ani nikdo neví, jaký smartphone vlastně používá. Tyhle tváře se nevybírají z řad uživatelů propagovaného produktu/značky. Downey táhne, tak je logické, že ho značka chce mít v reklamách. Co používá v osobním životě už nikdo neřeší, tedy až na tebe…