Domů » Bleskovky » Rekordman v počtu ztracených sluchátek: korejský rapper poztrácel 34 párů AirPodů

Rekordman v počtu ztracených sluchátek: korejský rapper poztrácel 34 párů AirPodů

Prakticky pokaždé, když přijde na řeč o sluchátkách Apple AirPods, mě vždy jako první napadne vzpomínka na následující parodickou „reklamu“ z show Conan O’Briena.

Apple's New AirPods Ad - CONAN on TBS

Praxe ukázala, že pokud nemáte vyloženě nestandardní tvar uší, ke ztrátám jablečných bezdrátových sluchátek zase tak často nedochází. Pokud tedy nejste korejský rapper Kim Namjoon.

korejec
Rekordman v počtu ztracených sluchátek: korejský rapper poztrácel 34 párů AirPodů

Ztratil AirPods. A pak ještě 33krát

Ten se v poslední relaci „otázek a odpovědí“ pro fanoušky pochlubil nelichotivou statistikou, že se mu již podařilo ztratit 34 párů těchto sluchátek; jejich hřbitov je prý patrný v nastavení Bluetooth jeho telefonu.

Pokud vezmeme v potaz průměrnou cenu okolo 4 tisíc korun, stály jej tyto ztráty zhruba 136 tisíc korun. Otázkou ovšem je, nakolik je tento příběh pravdivý; přeci jen, proč si neustále kupovat poměrně drahá sluchátka, která vám prokazatelně nedrží v uších?

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

Diskuze k článku

  1. Vy z něj tady děláte celebritu, ale v podstatě je to úplný hlupák neschopný se postarat o ty nejjednodušší věci.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).