Cena:

Reinkarnovaný Razr je propadák. Dvojka má lákat na větší displej

Motorola Razr baleni

Novodobá Motorola RAZR díru do světa neudělala. Působivý design odkazující na legendární véčka nedokázal přebít konstrukční nedostatky a celkově slabší hardwarovou výbavu. Výrobce si je těchto nedostatků vědom a hodlá je napravit v druhé generaci, která dorazí překvapivě brzy, údajně už ve třetím kvartále letošního roku. Jaké novinky přinese?

Motorola Razr baleni
Motorola Razr nabízí neobvyklé balení, díky kterému je ohebný telefon příjemně prezentován majiteli

Vyšší výkon a větší displeje

Z předchozích úniků víme, že se patrně dočkáme výkonnějšího čipsetu Qualcomm Snapdragon 765, 8 GB RAM a 256GB úložiště. Chybět nemá ani lepší fotoaparát s rozlišením 48 Mpx. Nově se od informátora Rosse Younga dozvídáme, že druhá generace nabídne větší displeje – vnitřní naroste do úhlopříčky 6,7“, zvětší se i vnější zobrazovač.

NepřehlédnětePrvní recenze ohebné Motoroly RAZR nejsou příliš pozitivní. Kompromisů je hodně

Druhá generace Motoroly RAZR 2 tak patrně rozměrově překoná konkurenční Samsung Galaxy Z Flip, který má rovněž 6,7“ ohebný displej, avšak postrádá jeho ikonickou bradu.

Autor článku
Jakub Karásek
Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.