Domů » Bleskovky » Reinkarnovaný Razr je propadák. Dvojka má lákat na větší displej

Reinkarnovaný Razr je propadák. Dvojka má lákat na větší displej

Novodobá Motorola RAZR díru do světa neudělala. Působivý design odkazující na legendární véčka nedokázal přebít konstrukční nedostatky a celkově slabší hardwarovou výbavu. Výrobce si je těchto nedostatků vědom a hodlá je napravit v druhé generaci, která dorazí překvapivě brzy, údajně už ve třetím kvartále letošního roku. Jaké novinky přinese?

Motorola Razr baleni
Motorola Razr nabízí neobvyklé balení, díky kterému je ohebný telefon příjemně prezentován majiteli

Vyšší výkon a větší displeje

Z předchozích úniků víme, že se patrně dočkáme výkonnějšího čipsetu Qualcomm Snapdragon 765, 8 GB RAM a 256GB úložiště. Chybět nemá ani lepší fotoaparát s rozlišením 48 Mpx. Nově se od informátora Rosse Younga dozvídáme, že druhá generace nabídne větší displeje – vnitřní naroste do úhlopříčky 6,7“, zvětší se i vnější zobrazovač.

NepřehlédnětePrvní recenze ohebné Motoroly RAZR nejsou příliš pozitivní. Kompromisů je hodně

Druhá generace Motoroly RAZR 2 tak patrně rozměrově překoná konkurenční Samsung Galaxy Z Flip, který má rovněž 6,7“ ohebný displej, avšak postrádá jeho ikonickou bradu.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

4 komentářů

  1. Profesor češtiny

    Přebýt?

    • to je správně. Prostě ta Motorola chtěla být, ale protože byla na ho… nedokázala s tím být. Jo, kdyby to chtěla navzdory těm, nedostatkům třeba i někam dotáhnout, bylo byt tam „přebít“. (kua ta konstrukce mně dala zabrat :)

    • boha jeho, aby ses nezbláznil. Tys nikdy neudělal chybu?

  2. Motorola je prumerna znacka s predrazenyma produktama a spatnou podporou. 2x jsem od nich mel telefon a uz nikdy vice. Absolutne kaslou na zakazniky, takze se tmu prusvihu s Razrem ani nedivim. Ted to delaji uplne jiny lidi nez kdysi a celej brand jde do kopru.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).