Domů » Bleskovky » Redmi X má být první dostupný telefon se čtečkou otisků integrovanou do displeje

Redmi X má být první dostupný telefon se čtečkou otisků integrovanou do displeje

Značka Redmi nás chce zřejmě zásobovat novými telefony každý druhý týden. Po modelech Note 7 a Go chystá další telefon, který patrně ponese jméno Redmi X. Tento název odhaluje upoutávka na tiskovou konferenci, která se odehraje 15. února, což je poslední den oslav letošního čínského Nového roku.

Plakát dále upozorňuje na to, že telefon bude mít čtečku otisků prstů integrovanou do displeje, což by byla v případě značky Redmi premiéra. Redmi X má být výbavou postaven výše než Redmi Note 7, avšak i ten se má ale dočkat vylepšení, v přípravě má být verze Pro s výkonnějším Snapdragonem 675, 6 GB RAM, větším úložištěm (64 nebo 128 GB) a 48Mpx fotoaparátem od Sony. Může se stát, že ze spekulovaného Redmi Note 7 se nakonec vyklube Redmi X, jemuž jsou přisuzovány podobné parametry.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

2 komentářů

  1. Vice zavadejici titulek uz byste tam nemeli?

  2. Air Dots, Xiomi mi Air, Redmi X …

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).