Domů » Bleskovky » Redmi 7 zná své datum odhalení

Redmi 7 zná své datum odhalení

Značka Redmi, za jejíž zády stojí čínské Xiaomi, odhalila datum premiéry připravovaného smartphonu Redmi 7. Slavnostní odhalení nástupce úspěšného modelu Redmi 6 a jeho předchůdců se odehraje již příští týden 18. března v Pekingu; potvrdil to viceprezident značky Redmi Lu Weibing na síti Weibo.

redmi 7 4

Redmi 7 bude nejlevnějším smartphonem z dílen Xiaomi, čemuž bude odpovídat i jeho výbava. Telefon bude designově i rozměrově podobný modelu Redmi Note 7, avšak přinese s sebou několik kompromisů, z nichž bude patrně nejvíce vyčnívat podprůměrné HD+ rozlišní na 6,3″ displeji.

Telefon bude plastový, avšak s moderními gradientními přechody barev na zádech. Výkon zajistí čipset Qualcomm Snapdragon 632, v nabídce mají být následující paměťové konfigurace 2/16, 3/32 a 4/64 GB. Cena telefonu by měla startovat na 900 CNY (asi 3 tisících Kč).

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

Diskuze k článku

  1. „rozměrově podobný modelu Redmi Note 7“
    On je dokonce ŠIRŠÍ než note :-D No prostě klasická debilita 21. století, která vždy pobaví :-D Já jenom nevím, proč se ještě nedělají telefony, které mají šířku aspoň půl metru :-D

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).