Domů » Bleskovky » Ředitel Xiaomi se přiznal: průhledná záda jsou podvod!

Ředitel Xiaomi se přiznal: průhledná záda jsou podvod!

Pokud si vzpomínáte na loňský vlajkový model Xiaomi s označením Mi 8, jistě vaší pozornosti neunikla ani speciální Explorer edice, která má průhledná záda. S tím však byl jeden menší problém – nejedná se o průhledný plast, který by dával uživatelům možnost nahlédnout pod pokličku, ale pouze o stylizovanou desku, která má vnitřnosti telefonu pouze imitovat.

Xiaomi nicméně na originální pojetí zad svého vlajkového modelu nerezignovalo, a přinese jej také chystaná novinka Mi 9. Zde je ovšem jeden velmi podstatný rozdíl – zakladatel a generální ředitel Xiaomi Lei Jun otevřeně přiznal, že komponenty na zadní straně budou jen tenká deska z hliníku, která bude svou stylizací připomínat vnitřek telefonu.

Čínské firmě to určitě nemáme za zlé, neboť skutečná podoba vnitřku telefonu zase tak přitažlivá není. Každopádně novou Mi 9 uvidíme již brzy na veletrhu MWC v Barceloně, kde nebude chybět ani naše redakce.

Michael Chrobok

Nestranný fanoušek mobilních technologií, amatérský fotograf, příležitostný sportovec a městský cyklista. Ve volném čase rád cestuje, zahraje si hru, nebo se ponoří do světa Zaklínače či Star Treku.
Subscribe
Upozornit na
guest
4 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments