Domů » Bleskovky » Red Stripe Deals: Sonic 4 pro Windows Phone je tento týden ve slevě

Red Stripe Deals: Sonic 4 pro Windows Phone je tento týden ve slevě

Jako vždy byl víkend ve znamení slev ve Windows Phone Store, které potvrají až do pátku. I tentokrát se dostalo na dvě hry, Sonic 4 a Flux Family Secrets, a jednu užitečnou aplikaci, kterou se pro tento týden stal nástroj na tvorbu kalendářových dlaždic AppoinTile.

Sonic 4 Epiisode I

Původní cena: 103,99 Kč
Cena ve slevě: 41,99 Kč
Demo: Ano
Velikost: 105 MB
Operační systém: Windows Phone 7.5, Windows Phone 8

  

Kdo by neznal legendárního Ježka Soníka. Pokud jsou vám příběhy modrého bodlináče blízké a plošinovky jsou vaším oblíbeným žánrem, Sonic 4 Episode I vám i přes trochu složitější ovládání zajistí dlouhé hodiny zábavy. Díky podpoře Xbox Live můžete navíc plnit zadané cíle a získávat body pro vaše celkové hráčské skóre.

-

Flux Family Secrets: The Ripple Effect (Full)

Původní cena: 41,99 Kč
Cena ve slevě: 21,00 Kč
Demo: Ano
Velikost: 93 MB
Operační systém: Windows Phone 8

  

Flux Family Secrets je povedená adventura založená především na hledání skrytých předmětů a řešení hádanek. V roli hlavního hrdiny jste kontaktováni členy záhadného rodu, kteří znají tajemství vaší minulosti. Je na vás, abyste prozkoumali významná historická místa, například dílnu bratří Wrightů nebo studovnu Benjamina Franklina, zachránili svět a zaujali své právoplatné místo v rodině Fluxových.

-

AppoinTile

Původní cena: 41,99 Kč
Cena ve slevě: 21,00 Kč
Demo: Ano
Velikost: < 1 MB
Operační systém: Windows Phone 7.5, Windows Phone 8

  

Ještě dříve, než Microsoft představil aktualizovaný systém Windows Phone 8 a umožnil aplikacím třetích stran používat velké dlaždice na obrazovce Start, nabízel nástroj AppoinTile velice slušné možnosti, jak z kalendáře ve Windows Phone 7 vytěžit maximum.

I v současnosti aplikace nabízí povedenou náhradu za standardní kalendářovou dlaždici a díky podpoře zamykací obrazovky dokáže zobrazit podrobné informace o nadcházejících událostech také na ní. Příjemným bonusem navíc je česká lokalizace, i když ta by podle ohlasů ve Storu potřebovala trochu doladit. Stahovat můžete pomocí odkazu níže.

-

Miroslav Havlíček

5 komentářů

  1. Opravte si cenu ve sleve na 42kc ($1.99)

  2. Johny (neregistrovaný)

    No že to tomu soníku trvalo. Jak dlouho, 2 roky? :D Nechápu.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).