Domů » Bleskovky » Red Stripe Deals: Nové slevy ve Windows Phone Store

Red Stripe Deals: Nové slevy ve Windows Phone Store

Konec týdne je ve světě Windows Phone Store tradičně ve znamení slev her a aplikací. Ani tentokrát neudělal Microsoft výjimku, a tak můžete v akci Red Stripe Deals opět ušetřit při nákupu tří vybraných titulů. Jmenovitě jsou to Rayman Jungle Run, Color Carnival a Nun Attack. 

Rayman Jungle Run

Cena ve slevě: 21,00 Kč
Demo: Ne
Velikost: 78 MB
Operační systém: Windows Phone 8

  

Rayman Jungle Run od Ubisoftu je povedená 2D plošinovka s prvky her typu Temple Run. Úkol je prostý: doběhnout do cíle každého levelu, vyhnout se všem překážkám a cestou posbírat co nejvíce prémiových bodů v podobě rozverných stvoření zvaných Lums. Podpora Xbox Live je samozřejmostí.

-

Nun Attack

Cena ve slevě: 21,00 Kč
Demo: Ne
Velikost: 86 MB
Operační systém: Windows Phone 8

  

Nun Attack je taktická akce, ve které s v hábitu neohrožených jeptišek budete muset vypořádat se silami temnot a porazit svoji bývalou řádovou sestru, abyste obnovili vratkou rovnováhu mezi dobrem a zlem..

-

Color Carnival

Cena ve slevě: 21,00 Kč
Demo: Ne
Velikost: 24 MB
Operační systém: Windows Phone 7.5, Windows Phone 8

  

Posledním dnešním zlevněným titulem je Color Carnival. Vzdělávací a zábavná aplikace ze světa Sezamové ulice si vzhledem ke svému zaměření na nejmenší uživatele a k absenci české lokalizace v našich končinách zřejmě příliš zájemců nenajde. Žijete-li ale například ve dvoujazyčné domácnosti a vašim dětem angličtina nedělá problém, Color Carnival je určitě dokáže zabavit.

-

Miroslav Havlíček

3 komentářů

  1. Rayman Jungle Run rozhodně nemá < 1MB

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).