TOPlist

Red Stripe Deals: Nové slevy ve Windows Phone Store

Také tento týden Microsoft vybral tři tituly z obchodu Windows Phone Store a zlevnil je pro nás o více než 50 procent. V rámci pravidelné akce Red Stripe Deals tak můžete tentokrát ušetřit při nákupu her Skulls of the Shogun, Eyez a poznámkové aplikace My Notes.

Skulls of the Shogun

Cena ve slevě: 41,99 Kč
Demo: Ano
Velikost: 57 MB
Operační systém: Windows Phone 7.5, Windows Phone 8

  

Skulls of the Shogun je tahová strategie, ve které v roli padlého samuraje bojujete s protivníky ze záhrobí, abyste získali vytouženou lebku Shoguna. Kromě 20 misí v kampani je k dispozici i multiplayer až pro čtyři hráče, kteří se mohou připojit buď online, nebo i po lokální síti. Díky podpoře Xbox Live nebudete ochuzeni ani o sbírku achievmentů.

-

Eyez

Cena ve slevě: 21,00 Kč
Demo: Ano
Velikost: 34 MB
Operační systém: Windows Phone 7.5, Windows Phone 8

  

Eyez je graficky pěkně zpracovaná 2D logická plošinovka. Coby hlavní hrdina Mint trpící ztrátou paměti musíte prozkoumat tajuplný ostrov a zjistit, co se vám vlastně stalo. Dopomáhat vám k tomu budou Modré a Červené oko, které můžete využít k odhánění nočních můr a bližšímu prozkoumávání okolí. K dispozici je zatím více než 20 levelů ve dvou kapitolách. Třetí kapitola přibude časem ve formě bezplatné aktualizace.

-

My Notes

Cena ve slevě: 21,00 Kč
Demo: Ne
Velikost: 2 MB
Operační systém: Windows Phone 7.5, Windows Phone 8

  

Pokud vám z nějakého důvodu nevyhovuje vestavěná poznámková aplikace OneNote, ani její populární multiplatformní obdoba EverNote, můžete vyzkoušet aplikaci My Notes. Umí všechno, co byste od nástroje na poznámky čekali, včetně chytrého řazení, úpravy vzhledu, zálohy na SkyDrive i živých dlaždic s náhledem. Zamrzí absence bezplatné zkušební verze.

-

Autor článku Miroslav Havlíček
Miroslav Havlíček

Kapitoly článku