Red Stripe Deals: Final Fantasy a jiné tituly pro Windows Phone ve slevě

Je tu opět pátek a s ním i nová várka slev ve Windows Phone Storu. V rámci pravidelné akce s názvem Red Stripe Deals můžete během následujícího týdne ušetřit při nákupu her Final Fantasy, Crumble Zone a kreativní aplikace SuperPhoto.

Final Fantasy (Xbox)

Cena ve slevě: 62,49 Kč
Demo: Ano
Velikost: 92 MB
Operační systém: Windows Phone 7.5, Windows Phone 8

  

Kdo by neznal tuhle legendu mezi akčními RPG? Final Fantasy byla první hrou svého druhu na Windows Phone s podporou Xbox Live a po téměř dvou letech si i přes retro grafiku stále uchovává punc výjimečnosti. Tohle není nějaká jednohubka, kterou zakousnete na zastávce při čekání na autobus, dlouhé mise a náročné úkoly vyžadují skutečný zápal pro věc.

-

Crumble Zone

Cena ve slevě: 21,00 Kč
Demo: Ano
Velikost: 15 MB
Operační systém: Windows Phone 8

  

V akční arkádovce Crumble Zone se vžijete do role malého zeleného mimozemšťana, který brání svoji planetku před nálety ničivých asteroidů. Pomáhat vám k tomu můžou nejen nejrůznější zbraně, ale v případě multiplayeru i přátelé na lokální síti. 

-

SuperPhoto

Cena ve slevě: 41,99 Kč
Demo: Ano
Velikost: 5 MB
Operační systém: Windows Phone 7.5, Windows Phone 8

  

Pokud si potrpíte na různá „mrvítka” obrázků, aplikace SuperPhoto by mohla být pro vás to pravé. K dispozici v ní máte více než 1300 nejrůznějších efektů, filtrů, rámečků a dalších nástrojů, pomocí kterých si můžete svoje fotografie řádně „vytunit”. Bezplatné demo je samozřejmostí.

-

Autor článku
Miroslav Havlíček

Kapitoly článku