Realme GT 2 Pro odhalen neodhalen. Dostane tři technologie, které žádný jiný telefon nemá

realme gt 2 pro camera

Od včerejší tiskové konference značky Realme jsme očekávali odhalení nového vlajkového smartphonu Realme GT 2 Pro se slibovanými třemi inovativními technologiemi, ovšem nakonec došlo pouze na ony technologie. Novou vlajkovou loď nám tak Realme stále dluží, ale už alespoň víme, co budou ty tři novinky, které dosud žádný smartphone na světě neměl.

Realme 1

Realme GT 2 Pro: ekologie až na prvním místě

Smartphone Realme GT 2 Pro nebude mít záda ani ze skla, ani z plastu, ani z kovu, ale ze zbrusu nového materiálu nazvaného SABIC. Jedná se o biopolymerní ekologickou alternativu k fosilním surovinám, která prošla mezinárodní certifikací udržitelnosti (ISCC), stejně tak i dalšími enviromentálními normami, jako jsou REACH, RoHS nebo EPEAT. Jaký bude telefon na omak a jakou bude mít odolnost, zatím nevíme.

Realme 2

Zato víme, že o vzhled se postaral slavný japonský návrhář Naoto Fukushawa, který stojí i za „kufrovým“ vzhledem smartphonu Realme GT Master Edition. Realme GT 2 Pro také přijde v ekologickém balení, u něhož byl snížen podíl plastů na pouhé 0,3 procenta.

Uuuuultraširoká kamera

Druhou inovací Realme GT2 Pro bude speciální širokoúhlý objektiv s úhlem záběru 150°, což je o 278 % širší záběr než u základní kamery (ta bude mít záběr 84°). Kromě toho telefon dostane speciální režim fotoaparátu „rybí oko“, s jehož pomocí bude možné tvořit vizuálně atraktivní fotografie s extrémně dlouhou hloubkou ostrosti.

Realme 3

Jedna anténa vedle druhé

Poslední novinkou má být systém Antenna Array Matrix, který využívá jak ultraširokopásmovou technologii přepínání antén, tak vylepšenou technologii Wi-Fi a nakonec 360stupňové NFC.

Realme 4

Smartphone Realme GT 2 Pro bude vybaven hned 12 anténami pokrývajícími všechny jeho strany, takže si bude moci vybrat ty s nejlepším příjmem a zajistit tak vysokou stabilitu připojení. Lepší má být i signál Wi-Fi, a to díky symetrické anténě, která má napomoci zvýšit stabilitu až o 20 procent. A nakonec zde máme NFC využívající dvou horních antén s funkcí vysílače. S jejich pomocí má technologie NFC obsáhnout o 500 procent větší oblast a snímací vzdálenost má narůst o 20 procent.

Realme 5

Termín odhalení Realme GT 2 Pro zatím neznámý

Realme GT 2 Pro bude bezesporu zajímavý telefon, ovšem na jeho odhalení si budeme muset ještě nějakou chvíli počkat. Jak dlouhá tato chvíle bude, bohužel nevíme.

Autor článku
Jakub Karásek
Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.
image/svg+xml
+

Kapitoly článku