Realme GT 2 Explorer Master Edition s předstihem odhalen. Známe vzhled i parametry

Realme GT 2 Pro recenze

Rodina smartphonů Realme GT 2 se již brzy rozroste o další model, tentokráte s přídomkem Explorer Master Edition. Jeho přímý předchůdce se na náš trh nedostal a dostupnost chystané novinky je v tuto chvíli rovněž neznámá. Známý je ale její vzhled i hardwarová výbava – oboje totiž prozradila čínská certifikační agentura TENAA.

Realme GT Explorer

Realme GT 2 Explorer Master Edition nebude svým vzhledem nijak šokovat, naopak bude velmi konzervativní. Fotomodul na zadní straně bude tvořit klasický vystouplý obdélník obsahující tři čočky, jednu velkou a dvě menší. Přední strana pak bude patřit výhradně displeji. Podle certifikace bude plochý a bude se pyšnit úhlopříčkou 6,7″, Full HD+ rozlišením a obnovovací frekvencí 120 Hz.Realme GT 2 Pro recenzeNepřehlédněte

Recenze Realme GT 2 Pro: odvážný útok na nejvyšší příčky

Nahoře uprostřed displeje najdeme výřez pro 16Mpx selfie kamerku. Fotoaparát na zádech má tvořit dvojice 50Mpx snímačů (s klasickou a širokoúhlou čočkou), třetím do party má být 2Mpx hloubkový senzor.

Na pozici čipsetu Realme osadí nejnovější Qualcomm Snapdragon 8+ Gen 1, takže nadstandardní porce výkonu bude zaručena. Čipset bude spárován buď s 6, 8, nebo 12 GB RAM, úložiště pak bude nabízeno v kapacitách 128, 256, nebo 512 GB. Zásobárnou energie se stane akumulátor s kapacitou 5 000 mAh s podporou ultrarychlého nabíjení. Certifikace hovoří o 100 wattech, ovšem podle předchozích spekulací bude ještě existovat varianta s menší baterií a větším nabíjecím výkonem, která nabídne 4 800 mAh a 150 wattů.

Realme GT 2 Explorer Master Edition bude vážit 199 gramů a jeho fyzické rozměry budou 161,3 × 74,3 × 8,2 mm. Do obchodů půjde v bílé, hnědé a zelené barvě. Kdy se tak stane, je v tuto chvíli velká neznámá.

Autor článku
Jakub Karásek
Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.
image/svg+xml
+

Kapitoly článku