Domů » Bleskovky » Realme chystá první 5G smartphone, chytrý náramek a ultrarychlou powerbanku

Realme chystá první 5G smartphone, chytrý náramek a ultrarychlou powerbanku

Značka Realme, která se před nedávnem usadila i na českém trhu, se připravuje na odhalování dalších produktů a vypadá to, že se nebude jednat pouze o smartphony. Na jaká zařízení se můžeme v nejbližší době těšit?

Realme X50

Nejprve začněme smartphonem, který by měl dorazit už 7. ledna příštího roku. Má se jednat o model vyšší střední třídy, který bude poháněn nedávno představeným čipsetem Qualcomm Snapdragon 765G. Kromě solidního výkonu má nabídnout i podporu sítí 5G, což bude u značky Realme vůbec poprvé.

snapdragon 765 3

Realme X50 se ale nebude chtít zahanbit ani v dalších disciplínách, očekávat údajně můžeme i ultrarychlé dobíjení Super VOOC 4.0, díky kterému bude možné nabít telefon z nuly na 70 procent za půl hodiny.

Chytrý náramek a ultrarychlá powerbanka

Den před Štědrým dnem se ředitel Realme Madhav Sheth rozpovídal ve vlastním pořadu AskMahdav na YouTube a prozradil, co jeho firma pro příští rok chystá. Dle všeho bychom se ještě v prvním čtvrtletí měli dočkat chytrého náramku a údajně také powerbanky, která bude podporovat technologii rychlého nabíjení VOOC.

#AskMadhav | Episode 13

Šéf Realme také přislíbil komplexnější portfolio různých zařízení internetu věcí, byť na detaily byl zatím skoupý. Každopádně o značce Realme v příštím roce určitě ještě uslyšíme.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).