Cena:

Realme Band 2 dostal hezčí vzhled, větší displej a hromadu nových funkcí

Realme Band 2

Loni v březnu představila společnost Realme svůj vůbec první náramek nazvaný jednoduše Realme Band. Jednalo se o základní příslušenství s drobným 1“ displejem, které žádnou velkou díru do světa neudělalo. Výrobce nyní přichází s druhou generací, která má o poznání větší ambice.

Realme Band 2

Realme Band 2: nezůstal kámen na kameni

Zatímco loňský Realme Band připomínal svým vzhledem náramky od Fitbitu, ten letošní jde na věc úplně jinak; připomíná kdejaké chytré hodinky s obdélníkovým displejem, avšak s výrazně užším tělem. Výsledkem je nárůst úhlopříčky displeje na 1,4“, rozlišení pak narostlo na 167 × 320 pixelů. Displej se pyšní vysokým jasem 500 nitů a budete si na něm moci zobrazit jeden z více než 50 ciferníků, dokonce si budete moci vytvořit vlastní s libovolnou fotografií.

Realme Band 5

Náramek je připraven i na záznam zdravotních funkcí, spočítá vám kroky, změří tep a míru okysličení krve, zaznamená stresové momenty, pohlídá spánek a také vás upozorní, že je čas se napít nebo alespoň na chvíli zvednout pozadí ze židle. Kromě toho si jej můžete vzít jako společníka na sport, předpřipraveno je sledování 14 různých aktivit, mezi kterými nechybí ani bazénové plavání (voděodolnost 50M). Realme slibuje, že prostřednictvím OTA aktualizací navýší počet aktivit na 90.

Realme Band 3

S náramkem Realme Band bude rovněž možné ovládat zařízení internetu věcí, hudební přehrávač na spárovaném telefonu nebo spoušť fotoaparátu. Nechybí ani předpověď počasí nebo chytré buzení. Integrovaná 204mAh baterie udrží náramek při životě až 12 dní, dobíjení obstarává nabíjecí puk. Konektivitu se smartphony obstarává Bluetooth 5.1 a aplikace Realme Link.

Realme Band 6

Realme Band bude nabízen v šedé barvě, připnout si k němu budete moci z nepřeberného množství náramků. Cena je stanovena na 35 EUR (asi 900 korun), avšak zatím nám není známá dostupnost v Evropě.

Autor článku
Jakub Karásek
Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.