Domů » Bleskovky » Dělá vám problém ranní vstávání? Vyrobte si doma fackovací budík

Dělá vám problém ranní vstávání? Vyrobte si doma fackovací budík

Na světě není mnoho lidí, kterým by ranní vstávání nedělalo problém, zvláště v zimním období, kdy se z vyhřáté postele vylézá ještě obtížněji. Většina z nás tomuto každodennímu rituálu nejspíše příliš neholduje.

 

Aby to Simone Giertz, nadšenkyně do robotů a různých vynálezů, udělala pro zájemce ještě horší, vyvěsila na YouTube návod, jak si doma vyrobit budík s umělou rukou, který vás hned po zazvonění doslova profackuje. Stačí jej přidělat nad postel, ponořit se do příjemných snů a ráno jen čekat, kdy vás z něj krutá realita plastové ruky vytáhne.

Pokud však máte s ranním vstáváním opravdové problémy a často na vás neplatí ani desítky nastavených budíků, do práce či školy chodíte kvůli tomu pozdě, mohl by vám tento nápad pomoci. Otázkou je, zda vám to den spíše nezhorší, když vás někdo propleskne ihned po ránu :).

David Preiss

Student vysoké školy žijící v Praze. Rád zkouší nové věci a neustále šilhá po novém telefonu, i když ho nepotřebuje. Fanoušek Elona Muska a jeho projektů, především pak vozů Tesla. Rád běhá, plave a odpočívá na gauči.
Sledování diskuze
Upozornit na
guest
6 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments