Domů » Bleskovky » Qool 2: Průvodce kulturními aplikacemi nejen v Praze v nové verzi

Qool 2: Průvodce kulturními aplikacemi nejen v Praze v nové verzi

Vývojářské studio Qoolture, která stojí za kapesním přehledem kulturních událostí Qool, oficiálně oznámilo vydání druhé generace své mobilní aplikace „Qool 2: Akce a nuda v Praze“. Qool 2 nabízí jak redakční výběr toho nejzajímavějšího, tak kompletní program akcí a filmů na následující měsíc. K dispozici je též rozsáhlý a detailní katalog míst (i mimopražských, i když zde ještě nabídka není tak pestrá) a přehledná mapa, která umožňuje zkoumat dění ve vašem okolí.

 

Nechybí rychlé vyhledávání, žánrové filtry, možnosti sdílení obsahu nebo polohy, systém oblíbených položek, upozornění na akce a nezapomnělo se ani na integraci služeb Passbooku pro ukládání zakoupených vstupenek Jako jediná na trhu nabízí kompletní obsah též offline, rozumí si s iCloudem a v současné době je k dispozici ve dvou jazykových mutacích – česky a anglicky.

 

Aktuálně je aplikace ve své druhé verzi dostupná pro iOS, později bychom se měli dočkat také aktualizace aplikace pro Android. U Windows Phone verze se v dohledné době s updatem nepočítá. Doufejme, že autoři ještě zapracují na stabilitě a rychlosti. Během našeho testování na iPadu mini s Retina displejem občas aplikace přestala odpovídat a několikrát nám dokonce i spadla. Autoři rovněž budou rádi za zpětný feedback od uživatelů, který jim pomůže v při dalším vývojji.

Odkaz na App Store Odkaz na Google Play Odkaz na WP katalog

Michal Javůrek

Nadšenec do mobilních technologií, vášnivý fotograf, cyklista a sběratel starých telefonů. Pokud zrovna nesedím u počítače, najdete mě v přírodě s fotoaparátem přes rameno, nebo v sedle na kole.

2 komentářů

  1. David (neregistrovaný)

    Aplikace fajn, ale na iPhone 5S je občas docela pomalá a už mi jednou spadla. Líbí se mi ale grafika tak snad na tom ještě zamakaj!

  2. Dobrý den, díky za koment. Na stabilitě a optimalizaci průběžně pracujeme. Další update s řadou oprav by měl vyjít v průběhu příštího týdne. Děkujeme za přízeň! :)

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).