Domů » Bleskovky » Push Ups Pro: Kolik kliků zvládnete? (tip na aplikaci)

Push Ups Pro: Kolik kliků zvládnete? (tip na aplikaci)

V případě, že ke cvičení rádi využíváte moderní elektroniku, určitě vám přijde vhod dnešní tip na aplikaci, se kterou můžete klikovat jak hrdlo ráčí, či spíše jak svaly dovolí, a navíc se nemusíte starat o počítání a dělení do sérií, jelikož to Push Ups Pro udělá za vás. První kroky budou zaměřeny čistě na váš výkon. Push Ups Pro vám poručí, abyste za sebou provedli co nejvíce kliků bez přestávky. V závislosti na vašem výkonu vám následně vypočítá průměrný počet pro další  série, které byste měli zvládnout.

 

Jak jsem již poznamenal na začátku – vše bez nutnosti počítání. To je hlavní lákadlo tohoto mobilního trenéra. Aplikace cviky počítá za vás, pokud je váš telefon vybaven senzory. Pokud ne, nezoufejte, zaznamenání lze provádět také ručně kliknutím na displej. Aby byl cvik započítán, musíte klik provést pěkně poctivě až dolů, abyste se dotknuli nosem displeje.

 

Po provedení určitého počtu kliků vypočítaného „trenérem“ podle vašeho předchozího výkonu vás aplikace příjemně povzbudí zvoláním „Výborně“ nebo „Dobrá práce“. Poté vám ochotně nabídne minutovou přestávku na oddych a jde se cvičit dál. Po více cvicích vás ohodnocuje podle úrovní, které jsou s přibývajícími počty daleko těžší. Lze také klikovat jen tak pro zábavu a vaši představu, kolik jich vlastně vůbec zvládnete.

Odkaz na Google Play

Příjemný je zabudovaný kalendář udávající informace o spálených kalorií a záznamy provedené v předchozích dnech. Aplikace je kompletně v češtině a je jednoduchá na ovládání. Vývojáři ze studia NorthPark vytvořili také obdobné trenéry pro sedy lehy, dřepy a pro vzpírání na hrazdě, takže svůj cvičební program můžete dále rozšířit. Push Ups Pro stáhnete pro operační systém Android na Google Play, kde je k dispozici zcela zdarma.

Dominik Blatoň

Nadšenec do psaní, elektroniky a moderních technologií obecně. Milovník Androidu a ladných křivek mobilních telefonů. Působím také jako herní fanatik. Ve volném čase se zabývám koníčky jako fitness, turistika, cestování, jízda na kole, hudba, fotografování a grafika.

5 komentářů

 1. Tyhle aplikace mám již dávno na WP od Runtastic – nejdříve zdarma pak jsem koupil PRO a všechny tyto apky.

  K těm klukům – je to jak v reklamě od T-Mobile – a máš to rozlousknutý – dotýkat se nosem je opruz, buď do toho praštíte, nebo se dotknete blbě no v momentu kdy děláte několikátou sérii je to opruz, takže telefon mám vedle ruky a koukám si prstem.

  Jinak ale fajn apky v tom, ze nadávkují trénink.

  • Psenda (neregistrovaný)

   Tak Runtastic to ma davno i pro Android…

   Jinak od Runtastic ma aplikace tu vyhodu, ze je propojena s webovym rozhranim Runtasticu, tedy s behanim, kolem… Na druhou stranu jako nevyhodu vidim, ze kliky, lehsedy… jsou v Runtasticu samostatne nainstalovene aplikace.

  • Jj je to staré, propojené na web to je pěkně dá se i na fejs a td a porovnávat s přáteli, mě to, že je to samostatná appka vůbec nevadí. A cena je taky lidová :)

 2. Když jsme u typů na aplikaci, nemohli byste tady udělat typ i na aplikaci „Zmapujto“ (rozšířit povědomí o ní) ([odkaz] bych, že je to vcelku užitečná aplikace, ovládání je sice nic moc, ale to v tom není důležité. :)

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).