Domů » Články » První reálná fotografie smartphonu HTC Excalibur

První reálná fotografie smartphonu HTC Excalibur

HTC ExcaliburHTC Excalibur byl smartphone, o kterém se toho dříve mnoho nevědělo, před několika dny se ale ven dostala první reálná fotografie, která s sebou přinesla kromě zajímavého designu i řadu klíčových informací. Jak je patrné z uniklé fotografie, bude se jednat o smartphone s vlastní hardwarovou QWERTY klávesnicí, nad kterou bude dominovat velký displej s QVGA rozlišením (320x240px) a úhlopříčkou 2.4“.

Excalibur pochopitelně poběží na Windows Mobile 5.0 ve verzi Smartphone edition, pohánět by jej měl procesor TI OMAP s frekvencí 200Mhz, což pro smartphone telefony zcela dostačuje. Do prodeje by jej měl pravděpodobně jako první uvést nadnárodní operátor T-Mobile (všimněte si homescreenu), kdy a za jakou cenu zatím zůstává ve hvězdách.

Uniklá fotografie a první obrázek
1 2

Zdroje: MSmobiles, SmartphoneThoughts, Engadget

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií, cestovatel, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů.

2 komentářů

  1. Staci trochu myslet, copak WM5 Smartphone Edition podporuji jine rozliseni nez 172×220 a 240×320, at uz na lezato nebo na stojato ci snad na placato takze jake vyssi rozliseni…

  2. Beechere diky, uz jsem ten nesmysl v bleskovce opravil na spravny udaj.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).