Domů » Články » První reálná fotografie smartphonu HTC Excalibur

První reálná fotografie smartphonu HTC Excalibur

HTC ExcaliburHTC Excalibur byl smartphone, o kterém se toho dříve mnoho nevědělo, před několika dny se ale ven dostala první reálná fotografie, která s sebou přinesla kromě zajímavého designu i řadu klíčových informací. Jak je patrné z uniklé fotografie, bude se jednat o smartphone s vlastní hardwarovou QWERTY klávesnicí, nad kterou bude dominovat velký displej s QVGA rozlišením (320x240px) a úhlopříčkou 2.4\“.

Excalibur pochopitelně poběží na Windows Mobile 5.0 ve verzi Smartphone edition, pohánět by jej měl procesor TI OMAP s frekvencí 200Mhz, což pro smartphone telefony zcela dostačuje. Do prodeje by jej měl pravděpodobně jako první uvést nadnárodní operátor T-Mobile (všimněte si homescreenu), kdy a za jakou cenu zatím zůstává ve hvězdách.

Uniklá fotografie a první obrázek
1 2

Zdroje: MSmobiles, SmartphoneThoughts, Engadget

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií a chytrých zařízení, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů. Máte zájem o spolupráci? Ozvěte se na redakce@smartmania.cz.

2 komentáře

  1. beecher (neregistrovaný)

    Staci trochu myslet, copak WM5 Smartphone Edition podporuji jine rozliseni nez 172×220 a 240×320, at uz na lezato nebo na stojato ci snad na placato takze jake vyssi rozliseni…

  2. Jiří Hrma (neregistrovaný)

    Beechere diky, uz jsem ten nesmysl v bleskovce opravil na spravny udaj.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *