Domů » Bleskovky » První problémy nových Pixelů: uživatelé hlásí potíže při ukládání fotografií

První problémy nových Pixelů: uživatelé hlásí potíže při ukládání fotografií

Telefony Pixel od Google se vždy umisťovaly v absolutní špičce fotomobilů, nejinak je tomu v případě nejnovější iterace Pixel 3/3 XL. Americký technologický gigant si u svého referenčního telefonu pohlídal obě dvě klíčové podmínky: kvalitní optiku a odladěný software aplikace pro focení.

Google Pixel 3 XL

Jako každému novému telefonu se ale ani tomuto nevyhnuly porodní bolesti. Na sociálních sítích Reddit, Twitter a na internetových fórech se objevují zprávy o občasném problému spojeném s neukládáním pořízených fotografií.

Stejný problém už tu v minulosti byl

Někteří dokonce poukazují, že se tomu dělo již na telefonech Nexus, předchozí modelové řadě amerického výrobce. Spekulace jdou pak ještě dál – mnozí polemizují o tom, že se může jednat o problém spojený přímo s aplikací Google Camera, a tedy vztahující se na mnohem širší plejádu telefonů.

Co je za neukládáním pořízených snímků je prozatím nejasné – zda nestabilita aplikace, která se ukončí během procesu focení či problém s pamětí telefonu. Prozatím se doporučuje vypnutí funkce optimalizace baterie pro fotoaparát. Na oficiální vyjádření a nápravu od výrobce si však budeme ještě muset počkat.

Matěj Valošek

Zarytý fanoušek sci-fi, starého i nového, seriálového i filmového, knižního či hraného. Ve zbytku času holduje asijské kuchyni a snaží se vzdělávat v korejštině.
Subscribe
Upozornit na
guest
19 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments