Domů » Články » První počítačový monitor Huawei míří do Česka. Nabízí špičkový obraz, elegantní vzhled a rozumnou cenu

První počítačový monitor Huawei míří do Česka. Nabízí špičkový obraz, elegantní vzhled a rozumnou cenu

Společnost Huawei uvádí na trh nový počítačový monitor HUAWEI Display 23.8. Matný displej s úhlopříčkou 23,8 palců a Full HD rozlišením vyniká mimo jiné elegantním provedením i širokými pozorovacími úhly. Monitor bude v prodeji exkluzivně na e-shopu HUAWEI STORE (huawei.cz) za zaváděcí cenu 3 199 Kč. 

HUAWEI Display 23 AD80 01
HUAWEI Display 23.8

HUAWEI Display 23.8 je první počítačový monitor z dílny HUAWEI, který také rovnou přichází i na náš trh. Hned na první pohled zaujme minimalistickým designem a velmi kvalitním dílenským provedením. Díky takřka bezrámečkovému provedení, kdy boční hrany nejsou širší než 5,72 mimilimetrů, může displej zabírat celých 90 % plochy těla monitoru.

Monitor HUAWEI Display 23.8 bude v prodeji od 15. dubna exkluzivně na e-shopu HUAWEI STORE za zaváděcí cenu 3 199 Kč.  Od 30.4. pak bude v nabídce za stále výhodnou cenu 3 599 Kč.

Prvních 20 spokojených uživatelů, kteří si monitor na e-shopu HUAWEI STORE (huawei.cz) zakoupí a ostatním zájemcům zde na něj zanechají recenzi, získají pohodlná sluchátka AM116 a slevu 200 Kč na další nákup. Ani ostatní zákazníci však nepřijdou zkrátka. Pokud také napíší na pořízený monitor recenzi, na příští nákup nad 1 000 Kč získají dvousetkorunovou slevu.

Špičkový obraz pro každou příležitost

Použitý 23,8palcový panel je typu IPS, má rozlišení 1920 x 1080 pixelů (Full HD) a tedy i poměr stran 16:9. Poskytuje jas až 250 nitů, kontrast 1000 : 1 a díky matnému provedení je velmi dobře čitelný i na Slunci. Integrovaná špičková technologie navíc umožňila v dané cenové kategorii poskytnout i vynikající sledovací úhel 178 stupňů. To zjednodušeně řečeno znamená, že ať se na monitor podíváte jakkoliv z boku, vždy uvidíte kvalitní obraz.

Tenká kovová noha a bytelný podstavec zaručují jednoduchou a spolehlivou manipulaci s monitorem, který lze dle potřeby i naklápět v rozmezí 5° – 22°. Hmotnost celku čítající 4 kg zase zajistí, že se monitor nebude po stole hýbat ani při neopatrné manipulaci s propojovacími kabely. Kromě HDMI portu nabízí HUAWEI pro majitele starších počítačů i možnost připojení přes VGA.

Veškeré potřebná nastavení je možné pohodlně ovládat skrze snadno nahmatatelná mechanická tlačítka na spodní hraně přístroje. Samozřejmostí je VESA standard (100 x 100 mm) pro případné připevnění monitoru na externí držák.

Uvedené vlastnosti předurčují monitor nejen pro profesionální použití, běžnou kancelářskou práci a hraní her, ale i na plnohodnotné sledování filmů ve vysokém rozlišení, jak ze stolního počítače, nebo notebooku, tak i případně z Blu-ray přehrávače a dalších zdrojů.

PR článek

Tento text má charakter PR článku. Jedná se o reklamní sdělení – komerční článek. V případě, že máte zájem o spolupráci či publikaci PR článku, kontaktujte nás na e-mailu reklama@smartmania.cz.