Domů » Bleskovky » Proudy 2013: Festival nové generace již podruhé otevře bránu do světa hudby a multimédií

Proudy 2013: Festival nové generace již podruhé otevře bránu do světa hudby a multimédií

Brány druhého ročníku festivalu PROUDY 2013 se otevřou již tento pátek 27. září 2013. Festival uvítá nejen studenty v novém školním roce, tentokrát na Výstavišti v pražských Holešovicích. Propojí hudební program s interaktivní multimediální a technologickou zónou pro návštěvníky (PROUDY Music & Interactive).

 

„Druhý ročník festivalu znovu přinese nejnovější trendy v oblasti multimédií a představí technologie, se kterými jsme se u nás například ještě neměli možnost setkat, nebo jsou svou povahou výjimečné. Nové technologie nás budou dříve či později obklopovat a my chceme, aby se s nimi zejména mladí lidé sžili co nejdříve. To je cíl, který se snažíme naplnit v naší agentuře a festival PROUDY se ho snaží sdílet s celou mladou generací,“ říká Miro Barták, patron festivalu a majitel multimediální agentury QUIX.

A na co se tedy můžete těšit?

V interaktivní zóně se představí nejrychlejší české formule, originální roboti a unikátní holografická projekce. Návštěvníci se navíc budou moc vyřádit v mocné herní zóně a „parku“ plném technologií.

„Pro všechny návštěvníky máme připravené představení našich nejzajímavějších produktů. Samozřejmě nezapomeneme ani na horké novinky Samsung GALAXY Note 3 a chytré hodinky GALAXY Gear,“ říká Zdeněk Paškevič, produktový manažer mobilní divize společnosti Samsung Electronics Czech and Slovak.

Chybět nebudou ani nejlepší české start-upy v oblasti multimédií a IT a mnoho dalších zajímavých a hlavně zábavných technologických novinek. Součástí PROUDY Interactive bude i HR zóna. „Tam budou mladé talenty do svých týmů hledat například Samsung nebo Telefónica“, popisuje dění Markéta Pfleger, HR guru a patronka festivalu.

Stejně jako program multimediální a technologický nezklame určitě ani program hudební na hlavní stagi PROUDY Music 2013. Můžete se těšit na Monkey Business, Vladimir 518, B-Complex, LUS3, Sundrive a další. Vystoupí také česká hudební skupina Tata Bojs. A nebude to jen tak ledajaké vystoupení, protože během něho vznikne nový klip k písničce Filmařská. Klip natočí sami návštěvníci pomocí speciální funkce Samsung mobilní aplikace PROUDY pod názvem Filmařská. Aplikace bude funkční po celou dobu koncertu Tata Bojs a kromě záznamu videa a fotografie pomůže vytvořit i vizuální show pomocí synchronizace barev na displejích nad hlavami fanoušků a efektem blikajících diodových blesků ze smartphonů.

Lístky na akci je možné zakoupit již nyní na portálu TicketPro, zasoutěžit si o ně budete moci také na sociálních sítích SmartMania.cz (Facebook, Google+ a Twitter).

PR článek

Tento text má charakter PR článku. Jedná se o reklamní sdělení – komerční článek. V případě, že máte zájem o spolupráci či publikaci PR článku, kontaktujte nás na e-mailu reklama@smartmania.cz.

Diskuze k článku

  1. Karel Hron (neregistrovaný)

    5.7 palcu, a samsung galaxy gear

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).